Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
In opinia mea Olaru si-a pierdut simtul realitatii (daca l-a avut vreodata :) ). Daca MM et CO. o sa-i caute in coarne in continuare prevad ca o sa o tina in continuare in astfel de prostii si va iesi pe primul loc la cartonase colorate.
Daca a fost sau nu faultat este una. Faptul ca a facut hent este insa o realitate. Nu a cazut pe minge, ci langa ea, si a luat-o in brate. Pentru asa ceva se da cartonas galben
Olaru nu a inteles nimic, rar profesionisti ca el, puternicele campionate estice il asteapta
Olaru banuiesc nu a vazut faza si nu stie ce a facut. El n-a picat pe minge, el a cazut pentru ca n-a rezistat fizic intr-un duel corp la corp cu un adversar si a dat cu mana in minge intentionat cerand un fault care nu a fost. E galben curat.
arbitrul nu a inventat nimic Olarule ,tu ca profesionist ,trebuia sa stii ca nu pui mana pe basica pana nu fluiera el ,CLAR ,RESTUL ESTE CANCAN DE 2 LEI .
Solărelu are minte câtă are Popescu. Nu pricepe că e nervos, că face tâmpenii. (Aka confiscă mingea cu mâna) El doar vrea să câștige, e băiat liniștit la locul lui, arbitrii au ceva cu el domne, și nemți și români, ce or fi ei, numai să-l fure pe marele Darius. El nu e nicidecum de vină, e doar ambițios și dă la gioale, înjură, urlă sau joacă handbal. Culmea, păcat că fotbal știe să joace, acum datorita a ceea ce poartă pe umeri o să joace din tribună. El a câștigat meciul cu Linz, el a câștigat și cu ăștia, acu' sa vedem ce face marele Ferguson fără el.
Are probleme serioase de atitudine, sa inceapa sa invete sa se controleze o data si sa nu creada ca este buricul pamantului! Pt astfel de faze la cluburile serioase esti penalizat la salar si amendat, chiar trimis la echipa a 2-a sau imprumutat daca esti recidivist. Era clar ca arbitrii o sa tina cu adversarii si de data aceasta, asa ca fi cu capul pe umeri si nu le da ocazia sa faca ce abia asteapta cu tine. Colegii lui l-au scapat, sa zica multumesc si sa accepte ca are niste iesiri pe care ar fi cazul sa si le controleze, nu mai are nici 12 si nici 17 ani !
la fel ca memica si jucatorii se cred victimele arbitrilor si ei niciodata nu gresesc si nu faulteaza. dupa se mira de ce nu joac aniciunul in vest
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.