Alte știri din fotbal
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
tu nu intelegi un lucru : FOTBALUL ROMANESC A DECAZUT LA NIVELUL CAMPIONATELOR SLABE DIN EUROPA ! si ei au dreptul sa.si inscrie echipe in competitii , numai ca pierd lupta inca din primele faze preliminare , cu ce se deosebeste Dinamo de ex fata de o echipa din Faroe Island ?
Pai de ce nu l-a ridicat steaua?? Că doar a furat ultimele 3 campionat e! N-am avut alta reprezentanta păduchioasă ca steaua...
ce-i așa de rușinos ? După noi sunt Croația, Israel, Austria, Suedia, Danemarca, țări cu salariul mediu de câteva ori mai mare ca al nostru. Dacă nu mai putem aduce câțiva africani de valoare, vom coborî și ma jos. Jiji nu mai bagă bani în echipa care a salvat ani în șir coeficienții. Și noi mai avem această obsesie a coeficienților, nu are nicio importanță valoarea echipei ci pe ce loc suntem, obsesie coborâtă din comunism, când nu conta că ne călcam în picioare pentru un kg de carne ci erasm pe primele locuri la oțel de (proastă calitate). Atunjci când vom face ceva bine în țara asta, din creierele noastre, vom fi mai deștepți.
E si normal sa o ia la vale coeficientul dintr-un motiv simplu.Fara Steaua suntem praf.Cum Steaua a fost mediocra anul acesta nu este intamplatoare situatia.Steaua=Romania.Atat de simplu este.
Asa este normal. La cati hoti "finanteaza" echipe in liga 1, este cel mai bine sa se intample asa.
Frate, noi nu disparem pentru ca suntem mereu superiori. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Echipa noastrea fanion a fotbalului romanesc, a lui nea Gigi care e om bun ne face sa ne mandrim ca putem sa o sustinem. Si etapa asta ne vom vedea si revedea pe stadion sa incurajam frenetic pe baietii si sa remarcam traseele lui Mirel care va utiliza un trident din care nu lipseste motoreta pe aripi pe care deja o cunoastem si stim. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Noi avem in sange mentalitate de invingatori si s-a vazut si in ultimul meci cand i-am coplesit net pe norvegieni si ne-am dat seama imediat si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Daca noi disparem, dispare si fotbalul deci asa ceva este imposibil adica nu se va intampla ca sa inteleaga si haterii si frustratii care ne incidiaza pe noi care sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Cei care refuza sa accepte realitatea, aceea ca fcsb este clona, sa ne explice de ce inainte, celor care sustineau fosta echipa a lui nea Jiji, nu li se spunea fcsbisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.