Alte știri din fotbal
„Brazilianul” lui Dinamo, cel mult rezervă la Istanbul! Cine e favorit să fie titular în barajul Turcia - România
0
„Să-l accidentăm pe ăsta” » Sorin Cârțu contraatacă după ce Dinamo a devenit lider
0
În timp ce tatăl lui triumfa la Sibiu, fiul lui Kopic, Vito, făcea spectacol în Belgia
1
Universitatea Craiova vs FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda
0
Laurențiu Reghecampf, rezultat mare în Liga Campionilor Africii
0
Napoli anunță primul transfer din 2026 » Achiziția de 20 de milioane € va fi în lotul pentru derby-ul cu Juventus
0
Pep Guardiola a numit cea mai bună echipă din lume la început de 2026: „Vedeți ce face”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Croitoru?Are in mod evident partea lui de vina!Altfel cum explica ca fundasul dreapta Patache-introdus abia intr-un tarziu-a fost mai periculos ca dispecerul Rodriguez,total iesit din forma!Si Roman,trebuia introdus mai din timp!Croitoru si-a dirijat toate atacurile pe stanga-pe la rudimentarul Keyta-iar pe partea dreapta mult mai periculosul Oposu, primea mingii doar rareori!Oricum,a fost o surpriza ca au ajuns in turul doi,dupa ce au trecut de Ortabashi,echipa cu multi jucatori valorosi!
În tine ne era toată speranța Croitorașule cel viteaz. Ce ne facem acum? Ai lăsat țara de izbeliște.
Asta este valoarea fotbalului românesc, in care joaca pilele și cunoscuții. Vorba aia românească: e mult până departe, ne trebuie 10 ani de fotbal făcut într-un mod profesionist ca să ajungem iar in primele 10 campionate din Europa. Am tot respectul pentru Mirel Radoi, dar nu ai cum să-l bagi pe Bancu fundas stanga și Ștefan sa stea pe bara. Sper sa nu cada și el in capcana impresarilor, pentru ca ar fi păcat.
Bun joc fraierilor ...cand jucati cu MOU?...ati vandut blana ursului din padure ...IFTIMIE nu ai emotii unde joci cu englezii???....prost sa fi sa te bata ...rusinea tarii santeti faceti tara de rusine
De acord. Dar: daca pentru "fontbailistii" nostri e de ajuns e foarte bine. Cine nu ar vrea sa ia zeci de mii de euro pe luna, sa "fuche" ce prinde si sa-i mearga bine?! "Am avut ambitii si ceva noroc sa ajung pana aici si imi ajunge..." Dece criticam? Probleme este la noi, cei care vedem sportul ca o competitie. Cluburile si fotbalisti ne reprezinta (intr-un fel sau altul). Noi mergem la stadion sau stam la TV si ne rupem parul de nervi. Ar trebui sa ne lasam cu totii! Sa nu ne mai uitan nimeni la Liga 1/2 pana cand nu se schimba ceva. Cand e meci -pac(!) la plimbare in parc. Scadem ratingul, scad si premiile TV si o luam dela 0.
Stai liniștit, țara își vede de treabă, nu stă în ceea ce credeți voi că e "fotbal". Campionatul nostru ar trebui desființat, ce se joacă la noi nu contează nicăieri. Doar îi ajută pe niște șmecheri să-și dea importanță și să câștige bani nemeritați...
Nu sunt prietenul tău. Știu că la voi minoritarii expresia ”prietene” e sinonimă cu tu sau dumneata dar... las-o că măcăne. Și cum și tu jignești înseamnă că suntem 2 idioți. Corect? eu , din păcate, am spus adevărul chiar de deranjează.
Crezi ca plange Romania pentru tine,Croitorule ? Te inseli amarnic, esti un mare ZERO !
prietene jignesti si esti un idiot
Arbitru mediocru, penalty clar. Mergem mai departe, suntem prea mici pt unii arbitri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.