Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
meciul in sine nu prea a fost frumos, rezultatul DA)))) Nu mai retin cum il chema pe atacantul ala cu nume de paste fainoase))) Macaronne))
Gresit!Fotabalul din Romania a fost stricat de Sandu,Dragomir,clanul Becali si acolitii lor.Burleanu incearca revigorarea fotbalului.Dar ce s-a stricat in 25 de ani nu se repară in 5 ani.
Ciobanul e invatat cu chestii de la stana, de la Poarta Alba etc :)))
Singurul lucru care ma mai incanta la fotbalul de club romanesc este sa il vad pe nea Gigi ***, cand mai incaseaza cate una.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Găsește Gigi pe altcineva cu " fata de înger "și îl pune sa stea pe scaunul de antrenor , Mangia e prea profesionist și prea deștept și nu își bate joc de meseria lui.Sa vedem ce " fata de înger " îi propune duhovnicul lui
“Nu pot sa ma calmez când îl văd pe Mihai BĂLAȘA”...Eu nu pot sa ma calmez când văd o femeie dezbracata...
Ești treaz?
Perfect adevarat!! La fel stau lucrurile si in politica.
Ilie nu merita respect dacat de la cei care-l cred. Oamenii de fotbal stiu totusi ca el nu are nimic in comun cu fotbalul, iar fondul lui lexical este de approximativ 30 de cuvinte, dintre care cele mai repetate sunt: nu ai preparator fizic, sau jucatorii nu sunt pregatiti fizic. De fapt la presiunea lui a fost data afara preparatorul fizic de la FCSB, deoarece el vrea sa-l aduca be Neubert inapoi, care este prieten bun cu el. Lui Ilie i se potriveste perfect proverbul "Cine stie face, cine nu, ii invata pe altii!".
cred ca Ilie vrea doar postul lui Lutu ))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.