Comentarii (30)

Andronic Popovici  •  17 August 2018, 09:14

nu cumva tot jandarmeria e vinovata

cristi_oase  •  17 August 2018, 07:38
Postat de hitman222 pe 17 August 2018, 05:40

Peluza pra, n-ai ce sa le ceri.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Muzzi Ciprian  •  17 August 2018, 04:17
Postat de suporterucv pe 17 August 2018, 01:45

Astia s suporterii fcsb ului !!! Educatie aleasa ...asa conducere asa suporteri !! Ce sa le ceri ..

cand, in vremuri politice tulburi, "poporul" si-a ales pentru a protesta, ca si slogan, "***", nu cred ca ar trebui sa vorbim de suporterii unora ca lipsiti de educatie ! nu cred ca noi, romanii,putem vorbi macar de civilizatie! asta putem! astia suntem! un incident ca cel de aseara nu face decat sa confirme,inca o data!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

manutd.steaua  •  17 August 2018, 00:36

Eu stiu altii care au aruncat cu o torta in capul propriilor suporteri!

haideusicfr  •  17 August 2018, 08:20
Postat de haideusicfr pe 17 August 2018, 08:19

Dar jandarmeria aceea eroica nu controleaza la intrare spectatorii?

N-i monitorizeaza cu camere ?

cristi_oase  •  17 August 2018, 07:38
Postat de hitman222 pe 17 August 2018, 05:40

Peluza pra, n-ai ce sa le ceri.

***....asa cum te-a invatat ciobanul.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Muzzi Ciprian  •  17 August 2018, 04:22
Postat de Muzzi Ciprian pe 17 August 2018, 04:17

cand, in vremuri politice tulburi, "poporul" si-a ales pentru a protesta, ca si slogan, "***", nu cred ca ar trebui sa vorbim de suporterii unora ca lipsiti de educatie ! nu cred ca noi, romanii,putem vorbi macar de civilizatie! asta putem! astia suntem! un incident ca cel de aseara nu face decat sa confirme,inca o data!

si partea trista e ca se manifesta la toata lumea, nu numai nea Fane de la scularie o spune! am fosti colegi de scoala, ofiteri sau comandanti de nava in aceeasi oala, ba care m-au infierat chiar mai tare ca nea Fane de la scularie, ca cica as tine partea PSD! Evul Mediu! asta ne este nivelul de civilizatie! poate chiar Epoca Bronzului!

Dzeco Marco  •  17 August 2018, 00:08

De ce nu se da MECI PIERDUT CU 3-0 ca in CAZUL BRICHETA ? ? ? Nu are MAFIA interes acum ? ? ?

Izabela Iuliana Nazare  •  05 Septembrie 2018, 21:35

halal suporteri !in loc sa va sustineti echipa ptr. care a-ti mers pe stadion ,voi va schiloditi proprii jucatori .nu cumva cel care l-a lovit pe nedelcu era de la rapid sau dinamo ?

Izabela Iuliana Nazare  •  05 Septembrie 2018, 21:29

ce fel de reactie normala vezi tu acolo ?cu ce drept a vrut respectivul sa-si verse naduvul pe jucatori in acest mod ?daca el primea o sticla sau alt obiect in cap ,era tot o reactie normala ?ai baut un pahar in plus stai dracului acasa si uitate la tv. ce cauti pe stadion sa pui viata altora in pericol .?e ste o reactie normala ,sau asa a vrut cocoselul lui sa se dea in spectacol ?mai si vorbiti ca jandarmii sunt rai !

  • 1
  • 2
  • 3