Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
CCA l-a delegat la Supercupa României pe arbitrul care face parte din același partid ca Emil Boc
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
3
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
2
Știri din fotbal internațional
Moment de cotitură! Și-a dat demisia după 9 ani pe banca naționalei: „Mândru că am contribuit la cele mai mari succese ale fotbalului nostru”
0
Lisav Eissat a confirmat transferul: „Mi-au prezentat un plan clar”
0
Protest după eliminarea Braziliei: „Respectați istoria singurei pentacampioane mondiale!”
0
Omul care ia pe cont propriu eliminarea Selecao cere să fie iertat: „Nu este corect să mă ascund”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
...:) Poate... Si asta daca....:) Pa pa galilor...:)
ce articole penibile! an de an ghesepeii calculeaza blana ursului din padure,asa cum au facut o si inaintea meciurilor cu sparta,cand "estimau" jde milioane castig pt jorj din sampon lig.
Parca averea era de 50 de meleoane acum e avere si 5 meleoane ??;)))
Chiar daca isi mentine pozitia din clasament si retrogradeaza, astia vor analiza cati bani castiga gigelul daca pica direct vs.daca pica la baraj
"GSP.ro și-a propus să ofere o „proiecție” a câștigurilor pecuniare pe care echipa lui Elias Charalambous le-ar obține în baza proximului traseu continental. " De dragul " jurnalismului" vrem o "analiza" pentru CFR . Multumesc
Poate, însă noi ne bazăm pe LASK! Prost! :-)))
FCSB pierde cu Iasul, Sibiul sau Galatiul iar articolul vorbeste despre iesirea din grupe si castigarea trofeului. Daca Daniel tacea, filozof ramanea.
exact ce isi doreste Gigi, banii nu performanta!
Nu scoate nicio avere din Europa League, cum nu a scos nici din UCL. Traseu mai accesibil pentru UCL ca cel de anul acesta mai rar. Dar nu te pui cu Gigi Sabotaj. E saboteor şef el. Îşi baga singur bețe-n roate. Şi muşte-n brânză.
Iarasi, ba?! Iarasi?! Nu v-ati invatat minte dupa ce au esuat cu planurile Champions League?! PS. Scorpioane, "groso-modo" e grosso modo. https://dexonline.ro/definitie/grosso+modo. https://dictionary.cambridge.org/dictionary/french-english/grosso-modo Mai pune si tu mana pe internet inainte sa scrii aiureli.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.