Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Vasile Mogoș, campion cu Universitatea Craiova, și-a găsit echipă
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
da numa s-ar putea :))) s-ar putea și să te sune Heidi Klum :)))
zău? ce face? bate toba, fără mâini, fără picioare?
ca-doară nu vor da pe câini care p@t
Lasa ca il televizati voi, vi-l da gratis, in schimbul a 100 articole despre oi...
nici eu, moderatoru' ala ragusit incearca lamentabil sa il imite be Banciu cam 70% din emisiune, iar invitatii lui au probleme de exprimare
Telenovela fcsb in europa se va incheia maine cu un final apoteotic pe placul romanilor adevarati.
La sa ma ca santeti voi plini de romani. Hahalere proaste, nu vreti sange strain la nationala, dar echipele voastre de club numai au pe nioci un roman. Si cine face atunci nationala? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cum sa-i dai ciobanetelui 100 de mii de coco pentru o asa hahalera de meci ?
Asti ***, 100.000 sunt putini pt otransmisie de 4-6 ore cat tine meciul si emisiunile sportive , dar tu de unde sa ai habar , daca nu te duce capu nici doi metri . . . Este o transmisiune la care se uita toata suflarea fotbalistica fie ea si neFCSBista ... asta se stie demult. Dar este plin de inteligenti asimptomatici in subsolurile ziarelor , care mai de care mai destept. Intr-un interviu Dan Diaconescu spunea ca emisiunea lui facea intre 30-40 de mii de euro pe seara din publicitate iar punctul de raiting al lui era infim fata de punctul de raiting al unui meci de fotbal disputat la o ora accesibila.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.