Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
UMILINTA vine dupa ce echipa a 2a a fost umilita de STEAUA care juca in 10 oameni in mai putin de o repriza le-a dat 2 goluri, intorcand rezultatul si facandu-l sa pleca plin de spume de la teren si asta dupa ce prima echipa s-a calificat la LOTERIA penalty-urilor luand $ goluri de la o echipa ce juca in inferioritate iar ultimele 2 in dubla inferioritate ! ASA da UMILINTA ! Slovan, probabil le va da cu terenul de la Giurgiu in cap de le va tasni sangele pe urechi !
Foarte bine , Jijel a ajuns la fundul sacului.
La acea ora joaca, in Suedia, CAMPIOANA Romaniei!!! Eventual sa bage meciul de la Giurgiu in locul Supercupei Europei!!!
Cat sa dai sa-i transmiti pe cana, ibric, polonic si cine naiba mai joaca la clona fcsb:)))))
Nu ți se pare trist ca de meciul CFR ului abia dacă s-a vorbit săptămână asta? În schimb despre FCSB citim continuu, care a mai strănutat, care a mai tusit. Asta e adevărul, FCSB este cea mai mediatizata echipa din România, cea mai urmărită. Și nu doar de fanii ei, ci și de rivali. Ar fi interesant de aflat cu cât au fost vândute drepturile ptr meciul CFR ului. Poate asa va veți calma. Exista FCSB și alte echipe.
Nu se mai satura de bani fariseul
Mai bine sa nu ramana dovezi cu umilinta ce va urma!
De ce sa l dea ... s ar prapadi oamenii de ras si s ar face mistouri la greu
Nea cici umblă la legitimații. O să-l vedem prin gard pe Halibek cu barbă neagră ca Petrea și cu 19 pe spate.... Budi va slăbi 25 de kile și va juca cu 10 pe spate.... Un pic tre' să-și oxigeneze freza și să exerseze săriturile în bazin... În rest, ura și la Gară!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.