INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  FENERBAHCE - BENFICA

FOTO A cedat nervos după ratarea penalty-ului din Fenerbahce - Benfica!

foto reuters +6   FOTO
foto reuters

Articol de GSP - Publicat joi, 25 aprilie 2013 00:00 / Actualizat joi, 25 aprilie 2013 23:09

Partida tur din semifinalele Europa League dintre Fenerbahce şi Benfica a fost extrem de echilibrată în prima repriză, dar turcii puteau intra în avantaj la pauză.

Fenerbahce a primit o lovitură de pedeapsă în prelungirile primei părţi după faultul lui Ola John asupra lui Gokhan. Cristian Baroni a vrut să-i ducă pe turci în avantaj în ultima fază de la punctul cu var, însă carismaticul mijlocaş ofensiv al lui Fener a ratat penalty-ul, şutînd tare, în bară.

Imediat după, Baroni a izbucnit nervos şi a fost consolat cu greu de colegii săi. Cristian chiar a fost surprins de camerele tv cînd plîngea în drumul spre vestiare.

A uitat-o pe Ghenea? » Dimitrov are o nouă cucerire celebră: filmați pe străzile din Monte Carlo

„Dacă mănânci o lună de la penitenciar, dai colțul!” » Dănuț Lupu, despre condițiile de la Rahova: „Să mă ierte doamna Rodica, dar la Marriott era mai ieftin ...”