Alte știri din fotbal
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
„Unicul Căpitan” nu a fost uitat » Mesaje emoționante în ziua în care Cătălin Hîldan ar fi împlinit 50 de ani
0
Yanis la Rapid? „A venit oferta, dar suma este prea mică” vs „Nu ne interesează jucătorul”
0
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Putin ar putea trimite sute de mii de foști soldați ruși în Europa ca să ...
Libertatea
Lasa, uita-te la meci, daca tot nu te-ai dus pe stadion.....cine stie când mai ai ocazia !
Il sun pe Duckadam după meci și-l intreb. :))
ce s-a intamplat la botosani?! si cu asa am avut penalti nedat daca nu stii
Doar cateva exemple.Nastase ,Porumboiu ,arab de a lui Olaroiu impreuna cu Radoi sa i-a clubul. Cine nu vrea in primul rand sa i-a un asemenea club cu o expunere uriasa in Mass Media cu un asemenea palmares in spate , cu o asemenea baza de suporteri, club care se autofinanteaza practic.
Ca Tudor la Botosani si Petrescu cu ASA ???!!!
nu am vazut niciodata o echipa sa joace asha perfect ca fcsb 2003 s.a. .. e asha un fel de simbioza intre jucatori .. e undeva peste tiki-taka .. arta fotbalului intruchipata .. nu intzeleg de ce chipciu nu are inca statuie .. sau rapa .. rapa cu adi popa sunt stralucitori ca steaua lui becali fcsb 2003 s.a.
*** face praf steaua de 2 ani...nu poti sa zici ca nu a bagat bani pana acum....ma rog..pana acum 3 ani....dar nu ii merg afacerile a fost bagat la parnaie si sughe toti banii de la steaua...plus management deficitar
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:):) P ASTIA DE AZI..CU CAT I A PLATIT..SAU A FOST INTRAREA LIBERA?
Nu. M-am saturat. De ani de zile sustin ca *** o sa faca praf Steaua...uite la ce s-a ajuns. De ani de zile sustin ca se pot gasi investitori si stiu ca am dreptate, am dat si exemple. Pana la urma este parerea mea. Fiecare cu parerea lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala este nebun, de 10 ani posteaza doar despre arbitri si erori vazute de el si colegii lui de salon! Altceva nu stie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.