Comentarii (1056)
laurentyu1964
laurentyu1964  •  22 Februarie 2018, 21:25
Postat de valeri_gazaev100 pe 22 Februarie 2018, 21:24

Te chinui degeaba cu cap de tabla . Vrea compasiune si nu stie cum s-o obtina. S-a gandit sa o cerseasca. Tipic fecesebist !

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 21:25
Postat de mario_rdfe pe 22 Februarie 2018, 21:22

Pe noi cand ne a scos bilbao..erau hohote de ras pe aici..daca nu ai fost aici si nu stii...abtine te..noi daca pateam acest viol..sunt cativa useri care nu se mai opreau din caterinca..

Sa fii impotriva unei echipe romanesti doar din cauza unor anonimi din mediul online, demonstreaza o minte mai mult decat ingusta.

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 21:25
Postat de balauru48 pe 22 Februarie 2018, 21:23

Meciul asta trebuia interzis persoanelor sub 18 ani fiindca ii poate afecta emotional pentru tot restul vietii.

oricum pubertsergiu si vladut12 sint sub incidenta asta ca nu comenteaza nimic

laluly_florin
laluly_florin  •  22 Februarie 2018, 21:24
Postat de olaru_andrei pe 22 Februarie 2018, 21:12

Voi astia care va bucurati la golurile lui Lazio...efectiv sunteti anti romani...oameni de joasa spetza!!! Pai ce conteaza ma ca sunt stelisti,dinamovisti sau olteni????....reprezinta Romania bai distrusilor!!! Toti sunt Romani! Vai de capul vostru

gata? ai cedat?... asta e reversul ironiei voastre ..

laurentyu1964
laurentyu1964  •  22 Februarie 2018, 21:24
Postat de indolentuu pe 22 Februarie 2018, 21:23

ti ai luat batistute?

du te la scoala

mario_rdfe
mario_rdfe  •  22 Februarie 2018, 21:24

Atitudine de echipa mare lazio...au simtit adversarul clar inferior si au oprit motoarele.mare minune sa mai inscrie

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 21:24

bai, baieti : echipa din romania care a castigat liga campionilor (adica...stranepotii nostri or sa creada ca e folclor) era echipa lui nicolae ceausescu (un ins cel putin la fel de nenorocit ca jiji). plus ca e echipa care mi l-a furat pe hagi de la sportul studentesc. dar trecem. trebuia sa nu ne bucuram pentru cupa aia?

tandd
tandd  •  22 Februarie 2018, 21:24
Postat de mario_rdfe pe 22 Februarie 2018, 21:22

Pe noi cand ne a scos bilbao..erau hohote de ras pe aici..daca nu ai fost aici si nu stii...abtine te..noi daca pateam acest viol..sunt cativa useri care nu se mai opreau din caterinca..

randomu nu-i,vreo 2-3 zile nu-l vezi pe aici dupa nelipsitele 0-5)))

fc5b.
fc5b.  •  22 Februarie 2018, 21:24

Nu trebuie analizat nimic, daca Ghighi si MM spun ca CFR nu a realizat nimic in Europa ( victoria de pe Olimpico impotriva lui As Roma nu se pune , e fix qu1a aia a fost victorie usoara deoarece se intampla in champions league si nu in EUROPA league unde echipele sunt mult mai puternice)

saviola2_8
saviola2_8  •  22 Februarie 2018, 21:24
Postat de bianconerri pe 22 Februarie 2018, 21:21

Asta e, atata poate Dinamo. Te poti bucura, Savi, ca fcsb participa in seara asta in EL. Merge, nu?

Fiecare trage concluziile lui. Corect ar fi ca si dinamo sa participe an de an si sa intalneasca echipw de talia lui chelsea, sporting, lazio,ajax, bayern, city etc atunci am putea face o comparatie reala in privinta "umilintelor", ce zici?:)

  • 1
  • •••
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • •••
  • 106
Comentează