Comentarii (1056)
blatistu12
blatistu12  •  22 Februarie 2018, 20:52

Da pe voi se *** *** DE VREO 5 ANI.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

saviola2_8
saviola2_8  •  22 Februarie 2018, 20:52

Au intrat timorati. Foarte slabi nedelcu si gaman. La mijloc de asemenea suferim. Diferenta de valoare se vede dupa luna insa si ai nostri parca le face viata usoara. Rezultatul este unu normal,cam asta e diferenta dintre cea mai buna echipa din romania si o echipa buna din europa. Sper ca a doua repriza sa vad mai multe determinare. Forza Steaua.

olaru_andrei
olaru_andrei  •  22 Februarie 2018, 20:51

Sunt 3 clase peste noi! Era clar din tur! Aparare efectiv inexistenta. Alearga Lazio cu mingea la picior de 3 ori mai repede ca oricare de la noi. Nedelcu e mai slab decat oricare jucator de la Sepsi :))))....Vlad saracu e total pe dinafara...nu stiu de ce joaca Morais si nu e Momcilovic.....Benzar pe dreapta zici ca.i mijlocas...a uitat complet ca e fundas. Teixeira si Budescu modesti rau de tot....etc....slab...asta este,era previzibil oricum! Puteau pastra proportiile daca Dica avea mai mult creier si juca mai defensiv. Tactica total depasita...nici atac,nici aparare...pressing nu mai vbim ca ne alearga aia de ne indoaie...mijloc sa tina mingea nu e....ZERO BARAT!

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 20:51
Postat de baruch pe 22 Februarie 2018, 20:49

chiar nu inteleg bucuria unora, pe bune. si-o spun din pozitia care-l dispretuieste din stomac pe individul ala. italienii rad pur si simplu de TOTI romanii, indiferent de culori (fotbalistice, politice, orice).

Da-le si lor un gram de minte de la tine! Hai Romania!

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 20:51

SEmenajeaza ptr DERBIUL cu SEPSI

blatistu12
blatistu12  •  22 Februarie 2018, 20:51

Aici suntem,voi??? IN drum spre Giurgiu??,ATI luat- O pe jos sa prindeti loc pentru FINALA cu ASTRA??

kwd2015
kwd2015  •  22 Februarie 2018, 20:50
Postat de spion_kop pe 22 Februarie 2018, 20:48

hai fecesebeii, jesepistii ... unde sunteti ?!???

Unde n a fost dinamo niciodata. Plus ca v a dat o si voua lazio. Doar ca prin preliminarii pe undeva. Sunt clari superiori. Dar dinamo nu exista. Asa cum se spune mai jos.... voi cu moaryea in coregrafii si unghia in gat. Acum.... fulare cu lazio. Doar ca n ati batut o niciodata.... ca noi acum o saptamana.

1860959717271420
Sorina Flueraru  •  22 Februarie 2018, 20:50

Sa le spuna cineva la astia de la fcsb ca nu ploua pe stadion. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 20:50

Opriti MACELUL BLATISTILOR ne pregatim ptr SEPSI

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 20:49
Postat de indolentuu pe 22 Februarie 2018, 20:48

lasa ba ca la fel ati batut si pe boro so ati mincat macarone cu brinza sau pe celsi si tot acasa ati ramas :)))))

Alte echipe romanesti doar viseaza sa ajunga unde a ajuns FCSB. Echipa fanion a Romaniei merita respect, chiar si din partea haterilor. Invidia si dusmania nu ajuta la nimic.

  • 1
  • •••
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • •••
  • 106
Comentează