Comentarii (1056)
fangigi
fangigi  •  22 Februarie 2018, 20:49
Postat de pihus.magnificus. pe 22 Februarie 2018, 20:44

Gooooooolll 3-0 -)))) se pare ca m-am inselat ...... am zis 4-0 ..... separe ca trec de 5 :))) Steaua fermecata :))) fâcâsâbî

Daca nu era scarba asta de arbitru care trage cu loserii din Mogosoaia, era deja manita!!

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  22 Februarie 2018, 20:49

Ilie a inceput cu axul central :))))))

sexilian
sexilian  •  22 Februarie 2018, 20:49

sa fie clar,la cinci zero inchid tv,nu accept ***..........

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baruch
baruch  •  22 Februarie 2018, 20:49

chiar nu inteleg bucuria unora, pe bune. si-o spun din pozitia care-l dispretuieste din stomac pe individul ala. italienii rad pur si simplu de TOTI romanii, indiferent de culori (fotbalistice, politice, orice).

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  22 Februarie 2018, 20:49

Ba, intrebati-l pe gigi daca se vede finala europa league ? "nu ne mai concentram pe campionat, ne concentram pe europa" :)))))))))))))))))))))))))

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 20:49
Postat de Andrea Tedy pe 22 Februarie 2018, 20:48

1,2,3...până la cât numărăm golurile în poartă lui Vlăduț? Super eroii din România... viteji doar cu cei care stau capră. ..altfel... se vede valoarea..

pe ARENA a fost bascalie si acolo era miuta

blatistu12
blatistu12  •  22 Februarie 2018, 20:49

Cum am zis jucam IN primavara,restul se uITa la noi.voi *** de DINAMOVISTI,CRAPA FIEREA IN VOI, CAND JUCAM IN EUROPA, IAR VOI JUCATI FINALA CAMPIONATULUI LA GIURGIU.ASA CA LĂTRAĂI LA ALTA MASA*** SI voi O primavara europeana.PINA ATUNVI ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

waves
waves  •  22 Februarie 2018, 20:48
Postat de observator_federal pe 22 Februarie 2018, 20:44

"În Europa noi trăim bucurii Voi cu moartea pe coregrafii"...

Bucurii ca in seara sa trăiesti toata viata, si inca o manita din cele 12 trăite pana acum in europa de fcs5b

spion_kop
spion_kop  •  22 Februarie 2018, 20:48

hai fecesebeii, jesepistii ... unde sunteti ?!???

romeverest
romeverest  •  22 Februarie 2018, 20:48

Sa trimite-ti urgent Smurd-ul la casa lui Becali !! “ Idiotul natiunii” isi imagina, in mintea lui intunecata, ca va reusi cu aceasta echipa modesta sa castige Uefa League !! Dupa nenorocirile cu Stuttgart, City si Sporting, Fcsb-ul reuseste sa se mai faca odata de ras prin Europa !!

  • 1
  • •••
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • •••
  • 106
Comentează