Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Ceausistul - TOT CEAUSIST. Noteaza. SCRIE. Nu are reportofon.
Mi-l si imaginez pe acest batran domn , proaspat iesit din spital , tarandu-se , prin tufisuri , pentru a se infiltra in taberele "dusmanilor"Stelei si a le afla secretele ! Ghilimelele au fost uitate ca si in cazul Ponta !
gigi vrea toate trofeele dar din pacate pentru noi steaua nu a mai luat nici unul de mult....singurul lucru deiferit fata de ultimele 5-6 sezoane este ca acum si antrenorul vrea sa castige europa ligue...peste alti 5-6 ani poate o sa avem si jucatori care sa-si doreasca asta si poate - poate reusim..
jiji a zis ca vrea cupa asa ca trebuie neaparat locul unu pentru moral.
toate sunt echipe cu nume dar nici una din cele 4 nu traverseaza o perioada senzationala...sunt destul de apropiate valoric , cu un plus pentru stuttgart si un minus pentru steaua...dar daca tinem cont si de norocul stelei si de faptul ca pare sa creasca ca joc , cred ca toate echipele au sanse de calificare....sa speram ca steaua este una dintre cele doua , ca aici numa' doua is norocoase....forzza steaua..
Ca sa castigi trebuie sa intrii pe teren in ideea ca adversarul e mai slab ca tine, sa te uiti crunt in ochii lor sa iti stie de frica, sa se simta inferiori chiar daca nu stiu cine esti, sa ti se faca pielea gainii cand iti scandeaza publicul numele la gol, sa abordezi partida in stil ofensiv permanent si adversarul sa te respecte din min.1 pana la final, ca sa castigi trebuie sa te simti invingator cand pasesti pe gazon, cine intra cu gandul ca va pierde...intr-un final va pierde, meciul sau calificarea..echipele romanesti stau prost pe plan psihologic, cand suntem aproape de o performanta mare ne blocam psihic...de parca performanta nu e menita pentru noi...e aiurea ca sange avem ..
nea Ovidiu ai cam imbatranit. bine macar ca i-ai lasat singuri la toaleta.
forza steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.