Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru echipa lui Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Va fi un meci mare. Stadionul va fi plin, suporterii vor sustine echipa si scorul va fi de 3-0 pentru Steaua.
Cautati pe videonews ce au facut suporterii Elvetieni noaptea trecuta !!! Bataie langa parlament...........
di-florene, ai grija cum te freci, cu grija, un avorton ca tine e prea mult.
Hai sa comentez prima parte a articolului si sa zic ca din start este o mare greseala,in primul rand inovatii inaintea partidelor europene,apoi Bicfalvi,apoi Emeghara,dar sa speram ca o sa-i iasa lui Ilie care are circumstante,el trebuie sa gaseasca formula din mers si asta nu prea il avantajeaza.Acum tot raul spre bine.
sa-i spuna cineva ca nu arbitreaza onicas sau coltescu,fc becali trebuie sa joace fotbal deseara si asta il ingrozeste pe ilie,echipa nu este obisnuita cu asa ceva
Mutarile pe care le face un antrenor, inainte de meci si chiar in timpul meciului, sunt importante. Dar asta atunci cand jucatorii au o valoare intrinseca! Nu este cazul la Steaua! Surpriza va fi ca nu va fi nicio surpriza! Sau mai clar Steaua n-o sa faca mare branza, sau, altfel spus, va face branza obisnuita!
Surprize ..hahaaha intra el pe teren ;))
Sincer, ma asteptam ca una din surprize sa fie inlocuirea lui Nicolita cu Todorv, care a jucat mult timp mijlocas dreapta si am inteles ca, printre altele, centreaza foarte bine. A doua sper sa se realizeze, adica sa apara in primul 11 Anghelov. Oricum Steaua trebuie sa bata. Fortza Steaua! Bafta Ilie!
sa dea D-zeu sa va calificati ;)si apoi sa alergati pana n iarna miercuri duminica miercuri duminica:))))
zeidas,ce te freaca grija pe tine,ce,eu te-am intrebat ce cauta m.a.t.a. la TIR-uri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.