Comentarii (18)
ienasoiu
ienasoiu  •  17 Septembrie 2011, 18:37

De ce Rapid pe locul doi? Singurul criteriu care i-ar putea depattaja ar fi golurile înscrise în deplasare...

sylar_1923
sylar_1923  •  16 Septembrie 2011, 16:49

Nu spune nimic de penalty-ul refuzat Rapidului in minutul 6? Batem pe Eindhoven cu 2-0! FZR!

crystyanbet
crystyanbet  •  16 Septembrie 2011, 15:25

cred ca israelianul asta a vazut alt meci daca poate sa afirme asa ceva.Hapoel a jucat bine doar ultimele 15 min din prima repriza in restul timpului Rapid a fost la conducere

lucell
lucell  •  16 Septembrie 2011, 13:26

gura jidan imputit

suporter25
suporter25  •  16 Septembrie 2011, 12:32

Rapid e peste hapole daca se vor stradui la bucuresti cum zicea unu de pe aici pot da si 2 3 au un portar mai slab ca si coman important sa treaca cu bine de psv si daca nu pierd eu cred ca 80 la suta sunt calificati si de ce zic asta pt ca mai avem si acasa cu hapoel si cu legia varsovia si putem scoate maxim de acolo 6 puncte

suporter25
suporter25  •  16 Septembrie 2011, 12:29

A fost un meci bun facut de rapid au scos maxim din aceasta partida la bucuresti eu cred ca iar vor castiga nu e o echipa buna fara suparare iar rapid acolo era logic la debut sa mearga sa nu primeasca gol si daca se poate pe contra atac sa dea lovitura

hardstuffrealm
hardstuffrealm  •  16 Septembrie 2011, 11:41

Hai sa fim seriosi: prima parte a meciului am dominat clar (vezi si penaltyul neacordat). Dupa care, aia s-au trezit, erau si pe teren propriu si ai nostri si-au adus aminte ca suntem in deplasare si merge si egalul. Insa bine spunea un stelist mai jos ca daca am fi lua gol s-ar fi vazut ca stim sa atacam. Probabil o sa jucam la egal cu PSV, desi putem sa-i invingem, deh... metehna romaneasca. Macar nu facem ca Piturca, noi mai si contraatacam. Cat despre antrenorul lor, e treaba lor daca ii permit si accepta astfel de scuze penibile. Ar trebui sa-l concedieze fiindca omul nu stie sa stea in pozitie verticala. Sper in retur, sa aiba Razvan ceva orgoliu si sa le dam 3-0, ca de putut, putem

ortega
ortega  •  16 Septembrie 2011, 10:53

Tutankhamon asta , cu nume de magnetofon rusesc e mai prost decat prevede STAS-ul ... Pacat ca n-a ajuns sapun pe la Birkenau ...

krystyan001
krystyan001  •  16 Septembrie 2011, 10:48

dar ce mare antrenor o fi si asta ? a fost un meci de lupta, asa cum se si asteptau multi, ca asa e stilu celor de la hapoel, ei ce vroiau, sa ne dam la o parte si sa-i lasam sa joace, ori cum este o echipa tare, mult mai tare decat a zis mm

juliusmad
juliusmad  •  16 Septembrie 2011, 10:43
Postat de zizou.giulesti pe 16 Septembrie 2011, 09:45

yalla yalla, amice! dupa ce ca toata prima repriza, arbitrul din estonia a tinut clar cu hapoel, unde mai avea putin si baga el mingea in poarta doar sa marcheze hapoel un gol, se trezeste omu' sa comenteze. lasa ca va trece! o sa va batem si la buc, porma va astept la comunitatea evreilor din buc sa va dau niste coniac si matza! shalom :)

:))))) esti un demn urmas al lucestilor , junori si seniori. cum naiba vedeti voi ca arbitrul a tras clar cu hapoel? victoria a fost meritata, dar sa nu exageram, asta e stilul lui junior, autobaza si daca prinde vre-un gol pe contraatac....norocul lui.