Comentarii (33)
ghio.cu.vacca  •  15 Septembrie 2011, 10:49

lacatus io hahalera .

cubdegheata  •  15 Septembrie 2011, 10:49

Laca...mai bine taceai...deci deasta juca el cu Bicfalvi mereu ca zicea ala la TV..penibil.. Mai bine ca a plecat..auzi sa nu ii zica la telefon sau fata in fata nici macar nu i-a fost transmis prin altcineva ce jucatori sa bage si el se uita la TV sa vada pe cine sa bage :)))) aolo te-ai facut de rahat Laca :D

dan  •  15 Septembrie 2011, 10:40

Ce prostie! Pai cine-l obliga sa asculte ce spune Jiji la televizor? Ce pampalau!

ciocaneanu  •  15 Septembrie 2011, 10:37

Cel putin nu exista decit un patron. La alte echipe exista mai multi actionari + chibitii aferenti ( a se pronunta Jovani Bilet), deci interese diferite care nu sint mereu convergente. Fotbalul romanesc e o jucarie pt. maturi, un moft pt. imbuibati, nici pe departe un sport profesionist. Cita vreme amatorii dicteaza ce trebuie facut, no chance!

stelbz  •  15 Septembrie 2011, 10:04
Postat de cpt.piratescu pe 15 Septembrie 2011, 09:40

Eu sunt curios cine vine dupa Levy .

Eu sunt convins ca suta la suta va veni HAGI !

stelbz  •  15 Septembrie 2011, 10:00

Asta spune cam totul despre personalitatea lui Lacatus ca antrenor....Si chiar daca ar fi asa, antrenorul poate fie sa foloseasca jucatorii respectivi si sa pregateasca echipa adecvat, fie sa nu foloseasca jucatorii indicati si sa-si asume raspunderea pentru rezultat. Lacatus nu facea nici una nici alta... Asa ca.....declaratiile lui mai mult il anuleaza ca antrenor..... Dar se vede ca e BUN DE DAT REPLICI !

batranul_si_marea  •  15 Septembrie 2011, 09:58

Asa ceva... si mai vrem performante.

cpt.piratescu  •  15 Septembrie 2011, 09:40

Eu sunt curios cine vine dupa Levy .

lostinlove78  •  15 Septembrie 2011, 09:29

"Totuşi, eu urmăream tot timpul ceea ce spunea el la emisiunile televizate" daca atunci faceai sau erai la antrenament cu echipa decat sa ai grija a ce spune Becali la tv poate faceai rezultate..dar asa recunosti ca ai fost un slugoi care facea ce spune seful ...meriti sa ramai o emblema dar atat ca antrenor esti de cacat