Alte știri din fotbal
Gabi Tamaș, ferm: „Cel mai titrat jucător de la naționala României de azi își risca cariera și s-a transferat!”
0
Răzvan Zăvăleanu preia frâiele la CFR Cluj: „Să vedem documentele!”
0
Cum arată seriile din Liga 3 » 96 de echipe la start
0
Noul transfer al lui Pancu va fi în tribune la Petrolul - Rapid!
0
Știri din fotbal internațional
Și meritul lui Cristi Chivu! » Inter a detronat-o pe Juventus
0
Incident incredibil în Italia! Jucătorul lui Juventus riscă să rateze debutul în Serie A după ce terenul a fost invadat și a fost lovit de un suporter
0
Premier League, nebunie pe piața transferurilor! A cheltuit mai mult decât Serie A, LaLiga și Bundesliga la un loc
2
Victima birocrației » Joao Cancelo, iritat la sărbătoarea Barcelonei
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
0
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
DA bine-ati venit la probabil cel mai tare talk show, probabil din romania ei bine steaua, a avut ghinion AHHAHAHAHAAA
filmul saw :))
cine domne Iliesta ? a luat 3 într-o repriza ?
bravo, umilinta stelemmellei nu mai are sfarsit:))..
CLAR!! :)) -NICI EU, CARE URASC ECHIPA ASTA SECURISTA CEL MAI MULT NU IMI IMAGINAM ASA CEVA -OILE IS SLABE RAU RAU RAU DE TOT MA :)))) -STIAM CA VOR PIERDE, DAR NU CREDEAM CA VOR FACE ROMANIA DE RUSINE -BECALI A DISTRUS ECHIPA ASTA -HAI VASLUI ! HAI RAPID!!
La fumat sa ne revenim dracului!
Cred ca dupa meciul asta o sa fie jurnalistii stelisti (adica 99%) impotenti in a mai vorbi si despre celelalte echipe, renunta si la emisiuni, ma mir ca, comentatorii n-au plecat inca ... Rusine de echipa, asa puteau juca si descultii pe care ii sustin.
mare echipa steaua asta
Eu nu sant prost ca tine. Sper ca rapidul sa castige!!!!! dar tu ..esti prea retard sa intelegi ca e spre binele fotbalului romanesc sa facem cat mai multe puncte!!!!
3-0?bah cum indrazniti sa faceti Romania de rusine in halul asta???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.