Alte știri din fotbal
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
4
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
11
Știri din fotbal internațional
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
didi...VAD CA AI CEVA CU DOBROGENII IA SPUNE TU DE CATE ORI TI-AI LASAT JEGUL LA MALUL MARII DE CATE ORI AI DORMIT PE PLAJA CERSIND CATIVA LEI SA BEI SI TU O BERE ASA CA UN ARDELEAN MANDRU CE ESTI FRATE ITI SPUN CA TOT NEAMUL TAU PANA SA DESCHIDA ASTIA GRANITA ERAU NISTE LESINATI CAND VENEU IN DOBROGEA VENEAU IN ITZARI SI INDREBAU DACA APA II UDA
Sper ca lumea cu bun simt, roman sau maghiar stiu ca ura reciproca o simt o minoritate din ambele parti. Cum acel banner a fost ceva extraordinar de mizerabil, asa si maghiarii ar trebui sa-si ceara scuze ptr. ca i-au facut tigani pe romani. (cateva articole ziaristice isi asuma partea de vina a fanilor maghiari spunand ca romanii au fost mai "pasnici" ca ei. Sper ca meciul amical din august va fi unul de fair-play.
Vine bozgorianul la mine-n tara, injura, spurca, arunca cu fel de fel de obiecte si e ok; afisam noi un banner (de bun simt dupa ce au facut pe drum bozgorienii) si gata!, suporterii stelei sunt vinovati. BAI AGARICILOR, trenul cu bozgorieni trebuia oprit si incitatorii aia m.u..i.sti arestati si batuti de jandarmi pana le trebuiau spitalizare. Aia in Romania sunt supusi legilor ROMANIEI si nu ungariei; in drept, kestia cu Ardealul pamant bozgoresc se pedepsete de codul penal cu ani grei.
stii si tu un banc si-l spui mereu
bilele de rulment nu sunt de plumb!
Se pare ca majoritatii romanilor ii place sa fie stapanita injurata jignita. Asta reiese din commenturile dumneavostra. De ce sa luam atitudine cand cineva ne injura noi suntem romani si trebuie sa fim sclavi. Cand un grup de unguri vine in Romania scuipa injura arunca sticle si resturi se mancare in femile, copii si batranii acestei tari pentru motivul ca sunt romani noi trebuie sa placam capul si sa fim umili. Iar daca sunt unii romani care i-au atitudine ei trebuie criticati si pusi la zid
Danny, BESHI!! Putzi a branza mai rau ca jiji!! Esti un Ardelean parat dintr-o mama din Botosani si un tata din Dobrogea...shhhht!! Gata cu comenariile tale mitice, tzaraneee!!
degeaba se miorlaie toti ***si lingaii lor pe-aici. Comportamentul suburban al ungurasilor frustrati si **** a dovedit ceea ce stia deja toata Europa: bannerul din Ghencea nu este o ironie ci un ADEVAR...Dar n-ai ce sa le ceri oagarilor ca sunt neam de *** de satra. Ce i-a invata atilla( sa dea cu pietre) atata stiu si acum. Evolutia lor s-a oprit prin anul 1000...
gsp-ule, cuvantul c*o*c*a*l*a*r e de cenzurat? Pai o sa ajungeti sa cenzurati orice cuvand voi la cat de disperati sunteti. Mai bine cenzurati si cuvantul "mitic" pt ca vad ca il folosesc din ce in ce mai multi papa*gali din vestul tarii care se cred superiori fata de restul tarii (si asa e folosit doar cu accent pe al 2-lea "i")
Alt cocalar de Ardeal care-si da cu parerea despre "mitici". Prietene, iti recomand sa intri pe site-ul ala cu atlasul de mitocanie urbana, exista o specie, "Cocalarul superior de Ardeal" sau ceva de genul asta, e vorba despre cat va credeti voi de destepti si de fapt sunteti la fel ca restul tarii, doar orgoliul e mai mare la voi ;) Articolul ala a strans cele mai multe comentarii, pt ca multi s-au simtit cand au citit articolul ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.