Alte știri din fotbal
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primit de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Mario Tudose, întrerupt de Daniel Pancu la flash-interviu
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină: „Trebuie să mențină acea bulă, altfel riscă să nu vină în SUA”
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Dupa felul in care te exprimi in scris, cred ca esti cel mai mare fan al lui Becali: "majoritatea sunteti stelisti" cu un singur i la stelisti, Becali "vorbeste prostii" cu doi de i, pe Solskjaer "l-a intrebat" cu cratima, "cat mai sta la echipa sau cand e dat afara" - sau legat, are sensul de ori. Asa ca inainte sa dai cu parul sau sa acuzi, fa-ti autocritica.
Modestia, bunul simt si respectul sunt pilonii educatiei scandinave, iar Ole Gunnar Solskjaer nu face nota discordanta. E un tip inteligent si o prezenta reconfortanta. In plus, un antrenor cerebral si extrem de organizat. Va ajunge la United, cu siguranta.
nici decum
Pai e normal sa fie asa ... trebuie mai intai sa respecti daca vrei sa fii respectat
Era fotbalistul meu preferat când eram copil :)
Un om de o valoare morala rar intalnita in lumea fotbalului. Respect Solskjaer!
Nu exista termen de comparatie cu Romania. E vorba de un intreg traseu de etica si civilitate cultivat din familie si prin modele. Tipul asta stie ca atitudinea lui e copiata de cei mai tineri si le serveste drept model. E ceva de neconceput in RO, unde a fi in centrul atentiei inseamna sa faci gesturi si declaratii agresive, proasta crestere e "cool" aici, iar "modelele" pe care le copiaza tinerii romani din presa eminamente tabloidala sunt de fapt niste fiinte pe langa care babuinii par cetateni respectabili.
Oricat de tare ar urla cainii , oricat de sus ar zbura ciorile , niciodata nu vor ajunge la STELE !!!
Respect Solskjaer!!
Nu poti face comparatie intre cultura Nordica si cea " orientala " de la noi ! Acest OM a fost a crescut in Norvegia si sa dezvoltat ca om in Anglia , de aici bunul simt si prestatia lui in teren cat si in afara acestuia ! Respect pentru marii fotblisti si oameni in acelasi timp ! Respect Ole Gunnar Solskjaer !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.