Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova plătește 1,5 milioane € pentru un atacant cu cifre modeste în sezonul trecut
0
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Știri din fotbal internațional
Final DRAMATIC pentru locul 2 în Egipt - Iran! Gol anulat în minutul 90+3! Belgia a defilat cu Noua Zeelandă în grupa G
0
Bielsa nu mai e „Loco”! Cum explică selecționerul Uruguayului rușinea trăită la Mondial: „Nimeni!”
0
Capul Verde a doborât un record vechi de aproape 100 de ani!
0
Final de coșmar! A gafat și a fost schimbat la pauză, la ultimul meci pentru națională
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
steaua a fost furata pe fatza . lol :))) altfel statea treaba daca arbitra un arbitru de casa din clanul becalian . 4-1 scorul spune tot. restul e istorie
pai sa va spun cu ce echipa a jucat Steaua, o echipa antrenata de un batranel expirat la care ii era frica de Dorel Stoica(asa de bine a pregatit meciu), o echipa pe ca Menchester City a stricat-o cu 3-0, o echipa care a bea a batut echipa lui Tamas cu 1-0 la nimereala,echipa batuta de Celsea cu 6-0, si pe deasupra a jucat cu echipa a 2-a, si si asa a batut steaua cu 4-1
toti fotbalistii enumerati de tine nu am auzit a fi mari vedete sau cine stie ce jucatori, sunt buni dar nu fantastici...ca ar juca la Milan, Barca , etc....ca au mai batut si ei o echipa mare e altceva....insa pot fi batuti...chiar daca, ca si nume sunt peste ai nostri...daca mereu o sa zicem noi nu avem fotbalisti, nu avem doctori....mereu o sa fim inferiori de cand Lech Poznan e peste Juventus? Juve nu mai are nule sau ce? si totusi au facut 3-3 acesti polonezi cu marea Juve(nu Napoli)
Marea Britanie si superbii sai locuitori civilizati de multe secole au fost minunati prin cele doua alarme nocturne de la hotelul STELEI, iar de arbitrul care nu a stiut sa fluiere 11 m in situatii similare decat intr-o singura directie suntem siderati :) VA MULTUMIM Marea Britanie intr-adevar sunteti mult mai civilizati decat noi prapaditii de romani ... sau cum ne mai considerati. VA ASTEPTAM CU MULT DRAG PE LA NOI !!! Nu stiu sa scriu in limba engleza, dar cred ca asa cum
arbitru de rahat cu arbitraj de rahat
Nu are cum sa fie echipa de duzina atat timp cat bate pe Milan si Juventus! De asemenea, n-are cum sa fie echipa de duzina cu jucatori ca Sosa(de la Bayern), Hamsik, Lavezzi, Edinson Cavani etc...Astea sunt povesti de adormit copii, n-o sa ne comparam niciodata cu o echipa italieneasca, mai ales cu una de pe locul 6.
poate merg la meciul Stelei de la Utrecht...nu am decat vreo 700 dekm...mai aproape imi e la Basel cu Cfr, ca am doar 115 km.oricum fotbalul romanesc este jalnic si ma doare ....dar nu avem ce face....cu jiji, cu balanel, cu altii si altii nu se poate face performanta
mizerie de arbitru cu arbitraj mizerabil
totusi e important ca au jucat pe Anfield Road.nasol ca nu prea au avut cu cine sa faca schimburi de tricouri.tatarusanu..e de viitor,abrudan..e pierdut total,geraldo e un plus,latovlevici e deocheat si no sa isi revina niciodata,angelov e mult mai prost ca dorel stoica,bicfalvi hmmm mereu sa spus ca e de viitor de vreo 5 ani la fel ca lo lovin,radut e de viitor,stancu,baiatul asta cred ca e blestemat 15 rele 2 bune,kapetanos nu se regaseste e doar umbra camp trecut,banel.? nu ii place de ilie
Napoli e o echipa de duzina nenicule....in vest si o echipa de divizia a 4 a are buget mai mare sa Steaua sau Dinamo eu locuiesc in Strasbourg, care momentan e in a treia liga franceza.....si are un buget de 14 mil de euro asta iti zice ceva....si i-am vazut jucand....i-ar bate si delta tulcea; la ei se plateste mai mult , e altceva; dar nici fotbalistii nu au ghete de aur, nici medicii sau profesorii creier de pe luna...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.