Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova plătește 1,5 milioane € pentru un atacant cu cifre modeste în sezonul trecut
0
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Știri din fotbal internațional
Final DRAMATIC pentru locul 2 în Egipt - Iran! Gol anulat în minutul 90+3! Belgia a defilat cu Noua Zeelandă în grupa G
0
Bielsa nu mai e „Loco”! Cum explică selecționerul Uruguayului rușinea trăită la Mondial: „Nimeni!”
0
Capul Verde a doborât un record vechi de aproape 100 de ani!
0
Final de coșmar! A gafat și a fost schimbat la pauză, la ultimul meci pentru națională
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
asta e valoarea...
11 metri de rahat cu arbitru de rahat
asta e valoarea...
din pacate asta ne este valoarea nu avem putere ofensiva cu echipele mari cum a spus si popescu fotbalul nostru este modest doar 45 de minute am avut aer
dani26: Napoli are buget de 70 de milioane, de ce e Steaua "mai tare" ca Napoli, ca nu inteleg? Cu Utrecht ai dreptate, nu avem scuza daca nu-i batem, asemenea lui dinamo cu NEC Neijmegen, o echipa mult inferioara celor de la Utrecht de altfel!
Craiova nu are de ce sa fie ofticata in opinia mea.....nu are ,,mari vadete" precum Steaua in frunte cu balanel cacanel, nu are un antrenor precul Ilie Moromete :)))) deocamdata in campionat se poate intampla orice...si Liverpool a luat bataie cu 3 la 0 in campionat, asta nu inseamna ca nu a putut bate cu rezervele pe Steaua 2in1 :)))) ce-i drept la un scor strans si cu marele aport al arbitrilor :))))))))))))))
la anul nu o sa mai fiti voi cap de serie,eu zic sa va faceti poze cu clasamentul si cu numele competitiei
Ce e cu іdіоtul asta? Nici macar nu stie sa scrie. Sterge-ti balele de la gura mai jеgоsule. Ca sa te servesc cu brаnzа de рuӀа.
N-ai sa reusesti sa te impui vreodata intr-o conversatie cu mine.
Ce e cu іdіоtul asta? Nici macar nu stie sa scrie. Sterge-ti balele de la gura mai jеgоsule. Ca sa te servesc cu brаnzа de рuӀа.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.