Alte știri din fotbal
Neluțu Varga, pronostic super-optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
0
Primul diagnostic după accidentarea lui Ștefan Baiaram » Cât ar urma să lipsească
0
Ilie Dumitrescu, despre mutarea iernii în Superligă: „Un transfer extraordinar”
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a fost introdus un singur minut în Burnley - Spurs, dar este sfătuit să rămână la Londra » Argumentul invocat de fostul internațional român
0
Fanii lui Liverpool s-au săturat de Van Dijk: „Cel mai supraevaluat jucător din toate timpurile” » The Sun: „Un dezastru ambulant”
0
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
iti spun eu la ce ma refer : ai o imaginatie bogata baiatule dar nu se simte ca vrei ca ROMANIA sa faca puncte, inca ai reminiscente de suporter al echipei x sau y, azi suntem romani si sustinem romanii care joaca in cupele europene , acum ai inteles???? si scuze daca te simti jignit, eu ma simt si sunt in primul rand roman!!!!
steaua e numai una ,sa ne manince frustratii p/u/l/a
Pentru antreprenor - mai baiatule , tu daca tii cu Rapidul lui Sumudica minte mica , du-te la culcare . Ce cauti tu aici sa comentezi meciurile Stelei , daca nici macar in cupe nu v-ati calificat . Ati stat 30 ani in divizia b si ati reusit si voi sa patrundeti odata in UEFA si acum va bagati in seama.
ANTREPPRENOR : Ba? Tu esti roman sau ce gtu mtii esti ? Ce inseamna rapidul tau ? Rivala rapidului este petrolul.
hadrian40 - nu are de ce sa te injure cineva pt asta, dar explica`mi, te rog, de ce m-ai jignit pe mine.
ANTREPPRENOR : Ba? Tu esti roman sau ce gtu mtii esti ? Ce inseamna rapidul tau ? Rivala rapidului este petrolul.
Pentru toti frustratii: ia uitati-ve ce "rezerve" are Liverpool. Ar fi campioana lejer in multe campionate din Europa cu echipa asta!
iar ati aparut voi rapidistii vesnic frustrati?Echipa care n-a realizat nimic,dar absolut nimic in istoria ei?sunteti demni de mila
Rog toti frustratii sa se tot duca unde o intarcat mutu iapa , nu de alta dar azi trebuie sa fim romani nu stelisti, dinamovisti sau olteni, asta inseamna spirit romanesc sa fii unit cand joaca echipele romanesti in europa......;astept injuraturi:))))
l0gan sa moara sorinel si adrian,cati ani ani,13?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.