Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Așteptăm câteva tumbe
Interesant e ca înainte de cele doua meciuri fcsb joaca cu viitorul și Botoșani
Ivaneeee, acum e momentul sa arati ca-ti meriti banii si ca n-ai fost umflat de presa. Elimina-l pe blestemul de Becali.
De fapt, declarația lui Ivan nu a fost deloc războinică. A spus că pe teren se joacă 11 contra 11.
Ne vedem mâine în tribună? Eu țin cu Rapid Viena!
Care fani ai FC FCSB? Locuitorii din Popesti Leordeni sau samantarii de la periferia Bucurestiului? :)))
Nu mai bagati in seama prea mult acest individ esuat (credeti ca zic de prostalaul de sub mine, dar ma refeream, de fapt, la ivan..)
Aportul fanilor la meciurilor fc fcsb e 0 oricum . e cel mai dezolant si slab public din romania . de cand s-a deschis national arena , fc fcsb nu a jucat niciun meci cu Dinamo acasa :))))))) se explica , considerand ca fc fcsb nu are mai mult de 1000 de fani activi , restul sunt spectatori .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.