Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a taxat un detaliu din declarația golgheterului: „Să-i fi spus Hagi domnului Iordănescu așa?”
0
Au spart gheața în Superliga! Clasamentul după FC Botoșani - Csikszereda
2
Oțelul - FC Argeș » Echipele de start în epilogul etapei 6
0
„Vreau la Steaua! Sunt disperat pe viață” » Se propune în locul demisionarului Oprița: „Mai lasă, bă, și pe altul!”
5
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino mai are și susținători! » Samuel Eto'o îl apără pe președintele FIFA: „Nu a făcut nimic greșit!”
0
Dan Șucu mai vinde un jucător de la Genoa » Fundașul central s-a transferat la un club de Champions League
0
Martinelli pleacă de la Arsenal și negociază cu noua echipă!
0
Mingea cu care Diego Maradona a înscris „Mâna lui Dumnezeu”, vândută la licitație pentru o sumă uriașă
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Si totusi de ce este arbitrul dubios? Ca a incercat un agent interlop sa il schimbe cu un alt arbitru corupt la un meci pe motiv ca este din acelasi oras cu una din echipe si nu a reusit? Cum isi permite un ziar sa il faca 'dubios' pe arbitrul anului 2018 in Belgia?
Nu va fi cazul sa aveti dubii cu privire la arbitraj !! Mlada o va elimina fara probleme pe Fcsb, pe teren, fara contributia arbitrului !!
Gata, ați găsit scuza pt eventuala necalificare. Adevarata mazeta sporturilor sunteți, reușiți să fiți foarte aserviti daca interesul o cere.
Vai si amar unde a ajuns Europa, cu sediul Parlamentului Europei intr-o tara de corupti si mai ales pedofili!!!
Nem, e alu bancruta frauduloasa
lla meciurile fcsbului numai un dubios poate fi ca si FCSB u e un club dubios
Si in realitate se intampla multe, dar nu toti au cap sa priceapa. Cum a fost cu Bizonul care a refuzat sa se mai antreneze la Dinamo si a semnat cu ciobanul, dupa ce plecase Rednic de acolo?
Ce relatie are ma cu Rednic!? In capul tau se intampla multe...
Oare asta este un arbitru la care ciobanul are acces? Fan Standard, implicat in scandaluri de coruptie samd coroborat cu relatia bizara intre cioban si Rednic&Luana... Se pare ca puscariasul din Pipera e all in la meciul asta, sa speram ca ii dau cehii clasica manita, cu arbitru cu tot.
Chiar si cu echipa slabita dupa CE ciobanu Vinde cu lacomie tot CE se poate, fcsb este singura echipa cu oarice Sanse sa invinga in turul asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.