Comentarii (14)

Gigel Borcanel  •  08 Martie 2019, 02:48

Bravo, meseriaşilor: pentru voi Sparta şi Slavia e cam acelaşi lucru.

fanucraiova48  •  08 Martie 2019, 07:41

Bravo bre pentru voi ça Valencia a batut cu 2-1 a fost meci usor si gata sunt calificati Multe va mai lipsesc la tertecutza Care sunteti prin redactia gsp

dinamo_fan  •  07 Martie 2019, 22:44

pe articolele dedicate exclusiv fotbalului, fara scadaluri, fara cancan, penali samd...bate vantul pe gsp. pe articolele cu gigel sunt cate 10 troli de pe 10 conturi fiecare si debiteaza aceleasi sabloane.

fanucraiova48  •  08 Martie 2019, 08:36
Postat de Gigel Borcanel pe 08 Martie 2019, 02:48

Bravo, meseriaşilor: pentru voi Sparta şi Slavia e cam acelaşi lucru.

Daca privesti din punctul lor de vedere da , pentru ça tertecutza lor suna a gol

dinamo_fan  •  08 Martie 2019, 01:14
Postat de alskar pe 07 Martie 2019, 23:56

înclină și ei spre de unde vine bănuțu. Îți dai seama ce-ar fi dacă, prin absurd, ar invita echipe din China în cupele europene?

nu e vorba de china..dar sa vina o echipa din est, oricare ar fi ea in capitala angliei si sa fie furata...e jenant. ca nu poate cineva sa sustina ca pentru hentzul ala nu se vede penalty. si sunt fan Chelsea. dar asta e chiar mitocanie si umbreste o victorie frumoasa si meritata.

para.para  •  08 Martie 2019, 00:08

Iar a jucat Chiriches?

alskar  •  07 Martie 2019, 23:56
Postat de dinamo_fan pe 07 Martie 2019, 23:52

diferenta de valoare e clara, dar nu inteleg de ce trebuie furati sistematic cei din est, nu cumva sa aiba vreo sansa. apoi e pus cat tot ecranul sloganul ala cu "fair play" si "no to racism" si ei fura ca hotii de cai...

înclină și ei spre de unde vine bănuțu. Îți dai seama ce-ar fi dacă, prin absurd, ar invita echipe din China în cupele europene?

dinamo_fan  •  07 Martie 2019, 23:52
Postat de alskar pe 07 Martie 2019, 23:29

ucrainenii tb să primească un penalti în prima repriză dar Chelsea merită victorie la scor

diferenta de valoare e clara, dar nu inteleg de ce trebuie furati sistematic cei din est, nu cumva sa aiba vreo sansa. apoi e pus cat tot ecranul sloganul ala cu "fair play" si "no to racism" si ei fura ca hotii de cai...

sala_dalles  •  07 Martie 2019, 23:34

Napoli a facut ziua Maestrului ! Pina in acest minut s-a distrat cu austriecii !

alskar  •  07 Martie 2019, 23:29

ucrainenii tb să primească un penalti în prima repriză dar Chelsea merită victorie la scor

  • 1
  • 2