napocarepublic  •  03 Noiembrie 2014, 19:56
Postat de a.c.a.b_st pe 03 Noiembrie 2014, 17:05

Facem tot ce e posibil pentru a plăti restanţele. Este o situaţie mai delicată la club. Ne asigurăm tot mai greu bugetul, pentru că pînă acum ne veneau banii de la UEFA, cum am jucat în Champions League, dar acum nu mai e cazul, astfel că ne e tot mai greu să ne facem bugetul", a spus Iuliu Mureşan la DigiSport.

''Oricum România e o pubelă, nu faceţi decât să aduceţi probleme, asta ştiţi să faceţi!'', le-ar fi spus şeful jandarmilor francezi românilor care încercau să voteze, în jurul orei 21.00.

cracker
cracker  •  03 Noiembrie 2014, 18:25

E singurul arbitru care a facut asa ceva chiar daca, e cum zici tu, in minutele de prelingire Steaua a tras de timp.De atunci m-am tot uitat cu interes ce se intampla,dupa ce se termina cele 90 de minute apre rezerva de arbitru si prelungeste cu 3-4 minute, si char daca unii trag de timp arbitrul prin minutul 95 fluiera, nu prelungeste cu inca 5 minute cele 4.Cel mai recent exeplu in meciu de cupa cu Petrolul a dat 3 minute de prelungire.Aut de poarta minutul 91.40, portarul petrolist trage de timp si bate in minutul 92.35, arbitrul fluiera in minutul 93.20.Etapa trecuta in Italia, 4 minute de prelungire,gazdele dau gol in minultul 91, meciul se reia in minutul 93 si arbitrul fluiera 94.30

cristimcl
cristimcl  •  03 Noiembrie 2014, 17:43
Postat de chimir_sen pe 03 Noiembrie 2014, 14:08

Care minte ? Că voi toți steliști iîmpreună aveți mai puțină decât Roxi Manelista ... Iar aia nu-i vre-un Einstein ... documentează-te ....

Sunt convins că îi cunoști pe toți steliștii, deci ești în măsură să afirmi așa ceva. Nu mai generalizați domnilor, că e penibil. Orice argument ai avea, e egal cu zero când zici TOȚI!

cracker
cracker  •  03 Noiembrie 2014, 17:29

Uita-te la meciul respectiv si ai sa vezi rea intentie, poarta era goala, dinamovistul suteaza spre poarta (portarul iesise si a lovit mingea prost) mingea se ducea frumos sprea poarta goala, arbitru intoarce spatele si fluiera finalul.Asa ca mai lasa-ma cu povestile tale, sincer nu am vrut sa te bag in seama, pentru ca esti o persoana cu multe fete, dereglata mintal,care se contrazice singura, postezi numai sa provoci,faze asemanatoare le tratezi diferit doar pentru ca la unele a beneficiat sau nu Steaua de ele,asta e etalonul tau Steaua,asta spune multe despre tine,esti demn de mila, ai o viata trista, contra Stelei fara obiectivitate sa meriti pomana de la cine te pune sa faci asta

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 Noiembrie 2014, 17:05
Postat de valiza.epo pe 03 Noiembrie 2014, 16:50

Orice arbitru CORECT este o piaza rea pentru Valiza EPOcala!

dinamo_fan  •  03 Noiembrie 2014, 15:41

Arbitrul ala nu e piaza rea..mentalitata romanilor e piaza rea. Sa-l scuzam ca a dat 5 minute de prelungire de joc si nu 5 minute de tras de timp din care 4 jocul a fost oprit ca era Tatarusanu accidentat.

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 Noiembrie 2014, 15:27
Postat de jim._.brown pe 03 Noiembrie 2014, 14:47

Prostu forumului nu-i ? Shezarik unde esti ?

Doarme!! A numarat vorturile azi-noapte!!!

rad1cal
rad1cal  •  03 Noiembrie 2014, 15:17
Postat de redshow pe 03 Noiembrie 2014, 15:02

Su poate va bate si te mai desumflii putin...

Ce-i aia "desumflii" ? Daca voiai sa spui "dezumfli", nu, nu ma dezumflu, cel putin nu pana la urmatorul meci cu voi, cand puteti sa incheiati seria neagra. Pana atunci... sunt fericit si ma simt bine ! :))