Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
respect.
Stii pe cineva care va merge in deplasari? sa mi dai o adresa ceva, de legatura? merci
Revin cu o rugaminte.Daca este cineva din galerie, care va merge in deplasarea de la eindhoven, sa mi dea un raspuns. eu sunt mai aproape si as vrea sa fiu pe stadion, dar vreau sa stiu la ce peluza sau tribuna sa mi iau bilet, ca sa fiu cu galeria. va multumesc adresa mea cipriann29@yahoo. com
eu personal o sa merg la toate meciurile de acasa,sper sa vina cati mai multi rapidisti pe National Arena si sa facem atmosfera.FzR
In ceea ce priveste grupa, noi spunem ca este una accesibila privind si incercand sa citim numele formatiilor dar sa nu uitam ca acestia nu degeaba au ajuns in grupe. Nicio adversara care a ajuns la acelasi nivel cu noi nu trebuie subestimata.
Reeditare primul comentariu, cu intrebarea de la final: Cum ati tras voi concluzia ca "Rapidiştii promit primăvara europeană" din moment ce declaratiile oficiale sunt cu "speram sa", "vrem sa", etc?
In al doilea rand: "În decembrie, vom fi la Nyon" - nimeni nu a facut, oficial, o astfel de afirmatie!!! Daca ati pus ghilimele inseamna ca ati citat pe cineva. Pe cine, mai exact? Dati-mi voie sa va banuiesc de: 1) Lipsa crancena a deontologiei profesionale 2) Rea-intentie 3) Prostie 4) Toate variantele de mai sus
Meciuri frumoase se anunta,mai ales cel cu PSV de la Bucuresti...un egal ar fi excelent,nici cu o victorie nu mas supara.
O sa demonstrez in cadrul a doua comentarii DE CE Cătălin Popescu si Adrian Bucur nu sunt, nu pot si nu vor fi vreodata jurnalisti. 1."Cel mai important e că vom juca de la egal la egal cu toţi adversarii. Sperăm ca în decembrie să fim la tragerea la sorţi de la Nyon" - Dinu Gheorghe. 2."Ne dorim să mergem cît mai departe. Sperăm ca alături de Răzvan să depăşim performanţele din urmă cu 6 ani, cînd am ajuns în sferturi" - Dani Coman 3."La nivelul acesta nu puteam avea parte de adversari modeşti. Sper din tot sufletul să facem o figură frumoasă pentru că sîntem o echipă în reconstrucţie şi în progres" - Dani Coman. de unde pana unde ati inteles voi ca "R
Cred ca reclamele voastre o sa va aduca la faliment. Sunt ffffffenervante. Rapidul a devenit o echipa luptatoare, tehnica, bine asezata...iar suporterii Rapidului sunt cei mai fanatici si mai atasati, vom demonstra ca suntem cei mai buni. Cred ca ne-ar mai trebui 2 guri de foc sa marcheze. Forza Rapid Giulesti, Rapid per sempre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.