Alte știri din fotbal
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Respect pentru baieti, insa banii lu' Dinamo in buzunarul cui ajung?!? Ca la jucatori nu!
GSP ul are o obsesie. Ca e fotbal , ca e tenis, ca e handbal sau orice alt sport totul se rezuma la bani . Cat a castigat sau cat o sa castige . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astia de la Corvinul nu merita si ei un articol cu cat ar castiga daca intra in grupele EL, asa cum ati facut pentru clubul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu cel mai mult ma bucur ca si o echipa de liga a 2-a de la noi a trecut macar un tur preliminar in e.l.(nu conference league) ceea ce echipa ta de suflet nu a reusit de vreun sfert de secol,adica sa treaca macar de un tur preliminar in e.l./cupa uefa.ca de ucl evident nici nu poate fi vorba in cazul vostru.
Toate analizele se rezumă la bani. Și bani puțini în comparație cu ce e pe masa UEFA. Un fel de ciuguleala. Ce ar fi să mergem în turul următor, și apoi următor și putem vorbi atunci de bani.
Respect pentru baieti, dar banii ajung in contul Primarului, deci el a jucat cu banii primariei !!
zice un ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in clasamentul coef. uefa da,"pe teren" problabil ca nu.
"campionatul Unagriei" e mai tare decat campionatul Roamniei?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.