Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
1
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
Spania e în șoc, la Sevilla oamenii au ieșit pe străzi și se îndreaptă către sediul lui FC Sevilla pentru a cere socoteală despre mazilirea acestei perle a fotbalului european care a fost în curtea lor. Cifrele impresionante ale burtosului, 3 boabe in Europa si o boabă amărâta în magnificul campionat turcesc, au generat valuri de simpatie în toată Spania. Peste tot în Sevilla sunt afișate banere cu mesajul RUSE COME BACK.
Nu cred ca Raul trebuie revendicat de catre FCSB. El a fost valorizat de catre Unirea Urziceni prin antrenorul Petrescu.
Corect !!!
daume, uite ba atacul romaniei, *** ochii cum se cuvine ca altfel te trag astia in teapa : raul rusescu, claudiu keseru. lasa-ne cu *** aia de atacantai selectionati de pomana de vreo 3 ani, biscuitii aia de andone, out.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.