Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
S-au pacalit ei ca CFR a inceput meciul ezitant. CFR joaca de obicei asa cum a facut-o in repriza a II-a, cand TSKA n-a mai contat. Si ce poate fi mai placut decat sa ii dai adversarului infrant impresia ca merita sa castige? :)
O gramada de ziaristi de pe la noi si din pacate pana si selectionerul Mirel Radoi judeca asemeni jucatorului bulgar. Au impresia ca fotbalul este despre elan si spectacol asa cum inteleg ei spectacolul. Fotbalul a devenit o profesie. Pe care stii si esti sau nu stii si nu esti in stare sa o practici. Felicitari franelor! Cunoasteti
La fel s-au considerat pacaliti si Rennes, Celtic, Djurgardens, era sa fie pacalita si Sevilla, toate au avut impresia ca au jucat mai bine si CFR ul le-a batut nemeritat. Realitatea este ca CFR desi nu are joc spectaculos are o echipa experimentata, capabila sa speculeze fazele fixe la maxim sau vreun contraatac norocos, stie conserve jocul, sa taie ritmul adeversarului, are stiinta jocului.
Ca sa sustii un asemena club care face cinste fotbalului romanesc, trebuie sa ai un pic de cap. Tu n-ai cum sa-l sustii :))))
ia viteza *** ca fcsb e rusinea europei iar cfr gloria romaniei in europa ."seppuku" de oftica nu din onoare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dorele, asa e ca sustii clona ciobaneasca condusa de niste infractori? Doar un *** poate scoate asemenea ineptii din minte. CFR Cluj este echipa romaneasca si joaca pentru Romania!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo CFR, felicitari!
pt ca nu au gasuit altceva ca sa minimizeze victoria cfr-ului si intr-un fel sau altu cfr trebuie sa i se ia gloria ..stai asa un pic ca apar articolele despre vanzare alui man ,coman si tanse si cat de fantastici sunt fcsb si cat punctaj a adus iin defavoare in europa ..daca nu spunea nimeni nimic de cfr inventau ei ceva ..cum sa nu-i faca pe plac stapanului cuechipa plina d ecovid el covid a inbolnavit selectionata u21 cu covid poate le da si gsp-istilor niste covid ,
Nu ''Sofia'' contesta victoria, ci un no name, care nu a miscat langa ''pensionarul'' Camora...:)... In 75% din meci, franarii au controlat tot ce misca pe teren.
Daca v-au pacalit inseamna ca ati fost mai prosti, nu mai buni!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.