Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Cam nasol,sper sa revina si sa cistige ungurii.
Campionatul maghiar (cu o singura exceptie, dar nici aia cine stie ce) e mai slab ca al nostru, si asta se vede din plin aici,
bravo pentru abordare si tupeul de joc, speram sa aiba baterii si in repriza a 2-a, hai si cu golul 2 ... hai Corvinul !
"Min. 8: Corvinul începe să câștige teren. Dominik Szoboszlai, mijlocașul maghiar al celor de la Liverpool, este prezent în tribunele stadionului." - oare a intors toate privirile?
Dacă Corvinul bate ungurii e ca și când ar câștiga Europa League.
N-au jucat rau in prima repriza a supercupei.
Cîtă mîrșăvie! Au fost 22 de jucători ce-au pus osul la cîștigarea Cupei României. Toți erau români. Toți trebuiau să joace sau să fie trecuți pe foaia de rezerve în cupa europeană. Nu numai că au adus alți jucători dar au adus jucători străini cu carul; patru din Nigeria, unul din Brazilia. Blesteme!
Vad ca nici nu stii cum il cheama exact pe tovarasu' ala al vostru Cristi Balaj, adica omu' "bun" la nimic in Gruia ... De fapt, te felicit, ca nici nu are vreo importanta numele exact al acestui individ !! ;)))
Corbul cu inel aduce calificarea la castel !! Hai Corvinul !!
Bafta ... Corvinul Hunedoara !!! .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.