Alte știri din fotbal
După 48 de ani?! » Șeful revelației din Superliga tocmai a rostit un obiectiv istoric: „Bugetul ne permite două lucruri”
0
MM Stoica a intervenit în conflictul iscat între Gigi Becali și Florin Tănase: „Nu acceptă!”
0
Refuzat de Șumudică, Ioan Varga le promite o „surpriză” fanilor lui CFR: „Deciziile bune se iau la rece, nu la cald”
0
Nu s-a retras! Constantin Budescu a fost prezentat la echipa din România: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul coleg al lui Chivu a demisionat după o nouă eliminare din Liga Campionilor și un gest nesportiv la adresa arbitrului
0
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Reactorul 2 de la Cernavodă va fi oprit joi la ora 7, anunță directorul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
plzen ul e cu o clasa peste STEOAIAde va juca cu SPARTA PRAGA sefac de ris
Petrolul Ploiesti - o mizerie de echipa!
O fi dar cred ca are mai multe sanse sa intoarca acasa cu Minsk decat Petrolul la Plzen. Dinamo nu e mai tare decat CFR si are doar jumate din coeficientul ei. Dupa experientele trecute, ne puteam astepta sa se impiedice si de Jagodina.
CFR-ul este cu o clasa sub Steaua, Astra, Petrolul. Nu credeam sa zic vreodata asta, dar regret ca Dinamo n-a putut evolua in preliminarii.
Noi am ramane fara 2 echipe din 4, ei la fel. Desi poate reuseste CFR-ul sa intoarca.
bai oli.gofrene 1964 e anul in care te-au scos comunistii din parnaie [cand s-a abolit inchisoarea politica] sau atunci te-ai nascut panaramo? Daca ai minim 50 ani te poti baga la vreun azil sa-ti bei supa zilnica printre gingii....
tu esti pros din simplu motiv ca esti oltean in locul lui putea fi orice jucator cel mai prost oltea a fost geolgau sa mi bat p...a in c...l tau
nu a ajuns in Bucuresti pt ca nu a fost curva. A plecat afara dupa revolutie
oltene, sunt nascut cu mult inainte de acea editie a europenelor. stiu si cum juca geolgau al tau... nu vreau sa intru in polemici cu tine. spune-mi doar atat: de ce nu a ajuns la o echipa bucuresteana,asa cum au facut majoritatea colegilor sai?
Pacat, mare pacat pentru acest gol...care cu putina atentie putea fi evitat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.