Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
9
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
6
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Pai traim in lumea capitalului unde banul face diferenta . Din pacate echipa capitalei fostului imperiu nu joaca nimic !!
***, *** :) Bubu is calling
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tot bla bla bla ..restul ramane cum am stabilit
si noi *** pe gigi. si george.... zici ca-l si cunostri, postacule tastaturist. trist, ca orice dimanoist
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La dolarii pe care ii consuma otomanii care isi permit sa il plateasca pe Szukala cu peste un milion de dolari si sa nu il retina nici macar pe banca de rezrve chiar nu joaca marae lucru !!
blabla bla ugi ula latoti .ba bla bla sa te duci dupa patrick si catalin sa le faci teste sa aflii adevarul .drum grabnic ..
Hai pa
Ce pisoi...? Ti cu Steaua ?
Eu sunt fan Tamas..dar in seara asta este praf. Tot ce prinde..da la portar. Cand nu da la portar..o da aiurea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.