Comentarii (734)
crangasi_visiniu
crangasi_visiniu  •  28 Septembrie 2017, 20:35
Postat de utilizator șters pe 28 Septembrie 2017, 20:32

Locul 2 din Romania mai prosti decat ultimul loc din Elvetia :)))))))))))))))))

Asta arata doar cat de varza e mamaliga 1, nu altceva.

poison
poison  •  28 Septembrie 2017, 20:27
Postat de Sorin Miu pe 28 Septembrie 2017, 20:34

Poison imi dai dreptate acum ba ? Eu cand zic cv pai asa e. Tudorie ar fi mana de aur acum la ce avem. Valceanu e uitat mereu pe banca de rezerva si se incearca mereu cu budescu.

Da Sorine, asa e.. Tudorie ar fi super bun.. Doar sa aiba ochi Gigi si sa.l aduca..

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Septembrie 2017, 20:33

FCSB daca mai ia un gol trece pe locul 4 =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

redshow
redshow  •  28 Septembrie 2017, 20:26

Elvetienii au inceput sa joace. Oare FCSB-ul cand face deplasarea in Elvetia?

samertx
samertx  •  28 Septembrie 2017, 20:34
Postat de GrandeTorito GrandeTorito pe 28 Septembrie 2017, 20:30

Steaua se prezinta la nivelul adversarilor si a intrat in jocul lor. Sunt frustrati si incapabili sa faca schimbari pe parcurs... Cred ca dupa pauza nu ma mai uit, pentru ca nu am ce vedea. Nu joaca fotbal nici unii, nici altii.

Eu zic să te lași de fecesebism și să te ții de ironii despre Dinamo, alea, ironiile. marchează indiferent de rezultatul final. :))

iosif._vs
iosif._vs  •  28 Septembrie 2017, 20:26
Postat de utilizator șters pe 28 Septembrie 2017, 20:30

BABUINUL ALIBEC NU JOACA ????

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

137062246866463
Sorin Miu  •  28 Septembrie 2017, 20:34

Poison imi dai dreptate acum ba ? Eu cand zic cv pai asa e. Tudorie ar fi mana de aur acum la ce avem. Valceanu e uitat mereu pe banca de rezerva si se incearca mereu cu budescu.

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Septembrie 2017, 20:32

Locul 2 din Romania mai prosti decat ultimul loc din Elvetia :)))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Septembrie 2017, 20:31

Ce frumos joaca astia in alb parca sunt cei de la dinamo in meciul cu chiajna =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

balauru48
balauru48  •  28 Septembrie 2017, 20:32

Cati trisori la fcsb...

  • 1
  • •••
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • •••
  • 74
Comentează