Comentarii (734)
chronic
chronic  •  28 Septembrie 2017, 20:32

doamne ce pase simple ratam. sunt penibili

poison
poison  •  28 Septembrie 2017, 20:24
Postat de Sorin Miu pe 28 Septembrie 2017, 20:29

Clar. Ne trebuie inca 2 mijlocasi defensivi. Scoate ba pe budescu si baga l pe de amorim si pe nita si baga l pe cojocaru. Iar in atac joaca pe flancuri cu denis man ca e marcator pur sange.

Imediat intra si Cojocaru, dar mai intai Valceanu. Sper sa il vada Gigi pe atacantul ala Tudorie de la Voluntari si sa il ia la FC FCSB, ar fi bun..

389480547918592
Olteanu Marian  •  28 Septembrie 2017, 20:31

De ce nu schimba Dica? Balasa e pe alt teren, Teixeira e de 80 de ani, O. Popescu nu s-a incaltat bine, ore cand s-au culcat noaptea trecuta? Pana si Benzar e nul!

dase
dase  •  28 Septembrie 2017, 20:31

De aceea este Chiajna pe locul 11 ca are echipa mai buna ca noi. Two stupid dogs-sadiku si poison.

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Septembrie 2017, 20:30

BABUINUL ALIBEC NU JOACA ????

crangasi_visiniu
crangasi_visiniu  •  28 Septembrie 2017, 20:31

Am dat pe Telekom si Gradinescu face misto de fcsb :))) Daca si stelistul ala notoriu face misto de tine, e clar.

179845362547264
GrandeTorito GrandeTorito  •  28 Septembrie 2017, 20:30
Postat de draxter pe 28 Septembrie 2017, 20:27

Au intrat rupti pe teren, sincer ma enerveaza jocul la intamplare al stelei, nu vad nici o idee de joc

Steaua se prezinta la nivelul adversarilor si a intrat in jocul lor. Sunt frustrati si incapabili sa faca schimbari pe parcurs... Cred ca dupa pauza nu ma mai uit, pentru ca nu am ce vedea. Nu joaca fotbal nici unii, nici altii.

samertx
samertx  •  28 Septembrie 2017, 20:30
Postat de balauru48 pe 28 Septembrie 2017, 20:24

Ai ajuns sa incurajezi plangareata cronica a gsp-ului? E grav :))

Ce vrei, metre? Să-și pună lațul de gât? Normal că-l încurajez! :))

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Septembrie 2017, 20:29

FCSB in campionat sunt zmeii in europa MIELUSEIIIIIII BEEEEEEEEEEE

olaru_andrei
olaru_andrei  •  28 Septembrie 2017, 20:22
Postat de utilizator șters pe 28 Septembrie 2017, 20:25

OAAAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) RASILORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ar tbi sa nu fi atat de penibil. Respect dinamo ca adversar.....da nu cred ca sunteti in masura sa radeti in conditiile ati mancat bataie ACASA de la CHIAJNA in fata a 400-500 samantari!!! Serios, chiar nu e momentul!

  • 1
  • •••
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • •••
  • 74
Comentează