Știri din fotbal internațional
De Zerbi a ținut să-l menționeze pe Drăgușin, după ce a salvat-o pe Tottenham de la retrogradare: „TOP!”
0
Un fan e în stare gravă după derby-ul amânat cu o oră » Out din Liga Campionilor, dar Luciano Spalletti rămâne!
0
Luciano Spalletti, aspru după ce a ratat Champions League: „Juventus duce lipsă de caracter, trebuie jucători care să ridice nivelul”
0
Cutremur la Milan după ratarea Ligii Campionilor! Ce plănuiește patronul rossonerilor
1
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
8
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Cit de prost poti sa fi ca sa-ti dai singur lick ???
of ce lume nedreapta,ce ne ungea o calificare,of of ,mai,mai:))))
Că ca ne am pe toti stelistii retradati din tara asta!!
extraordinar,senzational senzational steaua,twente se apara organizat...e clar ca dupa mironica stelistti sunt mai buni
Dar ce au mai ras de javre Anonrskla vara trecuta cand le mirosise de de Europa! Ca... preliminarii nu se considera parte din turneu.
Twente trebuie sa-i plateasca pe stelisti pentru antrenamentul usor de astazi. Chiar au meci greu in campionat si le-a prins bine antrenamentul asta, fara probleme!
Nu-l are pe ț , ce vrei și tu acum:))
aaaahaaahahahahhahaa
Bravooooo Mihhhhaaaiii Coooosteaaa!!
Cu accentul pe "u"?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.