Alte știri din fotbal
A evoluat cu Raul sau Huntelaar, dar Marica spune că a jucat cu un român mai talentat: „M-am săturat!”
0
Cutremur la CFR Cluj! Nu mai suportă haosul de la club și e gata să semneze cu altă echipă din Superligă
0
Pe cine ar fi pus MM Stoica antrenor la FCSB: „Dacă Federația ne respecta...”
1
Proces intern la FCSB! Jucătorul și-a luat avocat și contestă decizia: „El asta susține”
0
Știri din fotbal internațional
Unai Emery, furios după Nottingham Forest - Aston Villa: „Putea să-i rupă glezna!”
0
Opinie tranșantă despre Chivu după aproape un an la Inter: „E talentat, dar...”
0
Decizie finală! » Până când rămâne Hansi Flick la Barcelona
0
Donald Trump, categoric în privința participării Iranului la Campionatul Mondial: „Știți ceva?”
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
0
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Escaladare majoră: după Germania, Trump amenință că ar putea retrage trupe ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Luati o lama si taiati.va venele. Asta e, a trebuit sa vina Steaua la Cluj cu prapaditii de la TSKA, pentru a se depasi recordul de spectatori de la CFR-Chelsea. UMILITOR. Si voi ne frecati la melodie cu un fault clar la portar, nesanctionat. Sunteti tari. Mari jurnalisti.
vezi impaca-te cu ei, iti dau eu bani de flori
vezi impaca-te cu ei, iti dau eu bani de flori
Zicu ca om si jucator demonstreaza ori nesimtire ori superficialitate ori probleme de concentrare. De acolo nu ai voie sa ratezi, daca executa corect, o dadea pe sus si era 2-1. Dar l-a durut undeva... e clar ba baiatul e si putin redus
Se razbuna cu doua boabe la Sofia.
Este cel mai penibil jucator pe care l-am vazut in viata mea...
respingerea lui iliev din fata lui zicu claaaar a fost cea mai ironica faza...bravo lui iliev ca a demonstrat ca e profesionist
Da, sunt stelist, dar am mers cu cativa amici la meciul ala de campionat : dinam0 - Farul 0-1 !!! Am lesinat de ras cand am vazut ca desi driblase tot ce intalnise in cale...a driblat si portarul dar a tras pe langa poarta :))))) am ras 2 saptamani de amicii mei :))))) Ciudat e faptul ca ori de cate ori m-am dus pe dinam0...echipa a luat bataie acasa, motiv ptr care amicii mei nu m-au mai luat niciodata :( FORZA STEAUA !!!!!!!!!!!!
Si Tatu a ratat la fel, dar pana la urma este mai bine ca s-a terminat asa, daca inscriau amandoi si era 3-1 era mai rau decat 2-0...
La meciul de aseara a fost mai degraba o intrventie superba a lui Iliev decat Ratare Zicu, La contanata, aia da... ratare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.