Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
scandalos mie mi se pare creierul tau ala infectat
pai si o declaratie venita din partea unei persoane (nu mai punem ca e o persoana ce nu are putere de decizie ci eventual influenta) poate fi numita "atac extremist" ?? pai mie mai degraba mi se pare scandalos modul in care a fost realizat acest articol decat declaratia in sine a egipteanului. Dar e la moda din '45 incoa' ,victimizarea.
pai si o declaratie venita din partea unei persoane (nu mai punem ca e o persoana ce nu are putere de decizie ci eventual influenta) poate fi numita "atac extremist" ?? pai mie mai degraba mi se pare scandalos modul in care a fost realizat acest articol decat declaratia in sine a egipteanului. Dar e la moda din '45 incoa' ,victimizarea.
ideea e simpla fratioare.daca tu crezi ca asta e o declaratie normala e treaba ta.Egiptul si Israelul au relatii aproape normale in urma pacii din 73.Din pacate si de o parte si de alta sint multi extremisti,iar antrenorul e totusi un o persoana si astfel de declaratii nu fac decit sa dea apa la moara extremistilor.Crede-ma cunosc cunosc bine situatia din zona ,am lucrat in Israel in anii 90.
Prin presa snt blamati americanii ca au ucis pe unde au fost, sau ca rusii nush ce au facut... Ai vazut tu vreun atac "iszraelian" asupra palestinienilor sa fie blamat macar? eu nu!. Cam asta era ideea.
ma gandeam eu ca nu ai prins ideea... nu's sustinator al arabilor , americanilor ,rusilor ,jidanilor sau mai stiu io ce...sunt un simplu om care s-a plictisit de propaganda asta de toata jena pro-"jidania". Tu nu vezi, si-a spus parerea egipteanu' asta despre ceva (legat de cariera lui) si hopa..."atac extremist asupra "izraelului"" . Prin presa snt blamati americanii ca au ucis pe unde au fost, sau ca rusii nush ce au facut... Ai vazut tu vreun atac "iszraelia
emigreaza frate intr-o tara araba daca-ti plac asa mult ciorile.sa vezi ce mult o sa-ti placa acolo!!!!!numai democratie si libertate vei gasi acolo.
Aia cu Isus chiar e buna :)) Lasa-l ma pe Isus in pace, ca a murit saracu pentru o cauza si azi nimeni nu mai stie care e aia. 3 religii se tot bat: iudaismul, crestinismul si islamismul, toate 3 egale. Cu zero. O religie propovaduieste toleranta, alta pacea si de fapt din toate cele 3 sunt creaturi limitate, ca nu le pot zice oameni, care se omoara in numele relgiiei sa lui Isus. Da-i pace.
mda, se citeste "capacitatea" ta intelectuala, de aici :)... ura fata de cineva din cate stiu eu nu este o "idee" da' poate tu ai citit mai multe despre astea in cartile de colorat cu ariel. Du-te si pupa-te cu fratii tai jidani si lasa-ne pe noi parazitii si necunoscatorii in pace bai b(r)oss -sa primesti o "delilah" de ziua ta -
M-am saturat si eu de presa asta mizerabila. Tot timpul Israelul evictima, dar cand au desfiintat Palestina si au lasat un popor intreg fara tara ce au fsot? Adevarul e ca Israel e adevaratul stat terorist acolo. Puneti-va in locul palestinienilor. Ti-au luat tara, ti-au distrus casa si ti-au omorat copilul pentru ca a dat cu o piatra sau se afla unde nu trebuie. Ce ati face? Are perfecta dreptate. Sunt doua tari dusmane si nu ai cum sa lucrezi pentru dusman.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.