Comentarii (142)
mache_stefanescu
mache_stefanescu  •  16 Iulie 2013, 13:35

Nu inteleg de ce nu a fost trecut pe lista UEFA si portarul Valentin Cojocaru. Mi se pare amatorism sa joci in Liga Campionilor cu doar doi portari. Se poate intampla oricand ca unul sa se accidenteze si celalalt sa fie eliminat si atunci ce faci? Joci cu un jucator de camp in poarta?

plesan
plesan  •  16 Iulie 2013, 11:23
Postat de daveroirl pe 16 Iulie 2013, 01:21

vila-i zici tu la cort?:)

nesimtiti,nu te bucura niciodata de raul altuia indiferent daca a fost vinovat sau nu,vedeti-va de lungu' nasului !

mateiserban
mateiserban  •  16 Iulie 2013, 01:44
Postat de gabynho08 pe 16 Iulie 2013, 01:42

ma interesa si zuluf

zuluf- 4 goluri si 4 pase de gol in 2.350 de minute in liga 1 si 2 goluri in 400 de minute in liga a 2-a ://www.transfermarkt.co.uk/en/nicolae-zuluf/leistungsdaten-detail/spieler_157031.html

gabynho08
gabynho08  •  16 Iulie 2013, 01:42
Postat de mateiserban pe 16 Iulie 2013, 01:31

cu placere. am luat in considerare competitiile de valoare apropiata. gangioveanu pana la 24 de ani- 10 goluri+8 pase de gol in 5.000 minute in 4 competitii (liga 1, cupa, europa, u21) firtulescu pana la 24 ani- 2 goluri+6 pase de gol in 2.300 de min in 2 competitii (romania, cipru) ochirosii pana la 23 de ani- 7 goluri+3 pase in 3.100 min in 4 competitii (liga 1, cupa, europa, u21) in liga a 2-a a avut 1 gol si 5 pase in 500 de min. in prezent in liga a 3-a spaniola, nivel intre liga 1 si liga 2 de la noi tanase pana la 24 ani- 8 goluri+14 pase in 9.600 min in 4 competitii. in liga a 2-a doar 4 goluri in 34 meciuri (fc arges). pune-l acum pe tanase in b si va avea aceleasi reusite

mateiserban
mateiserban  •  16 Iulie 2013, 01:31
Postat de gabynho08 pe 16 Iulie 2013, 01:11

poti sa imi arati statisticile lui gangioveanu,firtulescu,zuluf,ochirosii,in liga 1 ?

daveroirl
daveroirl  •  16 Iulie 2013, 01:21
Postat de supereduardo10 pe 16 Iulie 2013, 01:03

Si sa fie clar daca si Lemn Tanase e fotbalist atunci fc Jilava asta 5teoaia este cea mai corecta echipa de pe planeta ...ia ca ies pe terasa vilei si trig "free jiji" :))))..stiu trebuie sa am rabdare are 3 infractiuni dovedite cu mila i-au dat 3,5 ani :!!!

stelist4eve96
stelist4eve96  •  16 Iulie 2013, 01:17

Ma bucur ca aveti voi fotbalisti talentati...Sa duci 120 de minute cu chiajna nu e de neglijat si sa mai si castigi este deja o performanta...Lotul vostru e unul de titlu, doar ca mai are nevoie de niste retusuri, vreo 11 jucatori + rezerve si in insolventa asta greu de gasit...Dar va descurcati cu pancu nu-i asa ? Dar saracul se va si retrage peste 2-3 ani, apoi ce mai faceti ? Comentariile tale nu-si au rostul, dar ce sa faci daca nu au scoli prin giulesti pe acolo. In afara sa injuri, stii sa-ti exprimi punctul de vedere ? Ma gandeam eu, e o notiune abstracta :))