Alte știri din fotbal
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
0
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Știri din fotbal internațional
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
1.deocamdata tu vorbesti din B si nu noi(Apropo cum a fost marele derby cu UTA dar cu Ariesul Turda?) 2.Pana acum cel care a avut dreptate dintre Iancu si Stan a fist Stan(iar "Marele"Iancu cat de tare era el ca nu exista sa se duca in B ca nu stiu ce acum se trezeste la ora 10 sa prinda derby-ul "italian" cu Juventus Bucuresti 3.Singurile meciuri de care sunt anchetate in momentul de fata de DNA in care Otelul este implicat este FCM-TG.Mures-Otelul Galati terminat 1-0? Asa blat faci tu casa pierzi? Deci: Frustratilor,mie personal imi pare rau ca o echipa la Poli a retrogradat dar pentru Iancu si pentru voi nu.
Ai cam gresit cu portocaliul la Stan.Da imi place ca vb fara sa stii.Marius Stan a participat pentru primaria glati pentru culoarea Galbena a PNL-ului care ultima oara cand am verificat era in opozitie si nu la putere.Dar am mai consumat 2 min din viata raspunzand la acuze cu fondament 0
"baiatu`" cred ca tu esti cam dobitoc! Vorbim cand o sa va aflati in Liga a2-a ! ok ?
Tu ori esti prost ori idiot! Incerc sa imi dau seama care dintre ele!
esti pulbere baiatu':)))
tu chiar esti bolnav la cap daca spui ca marius stan e cu portocaliii de la putere. el e pnl-ist baiatu'. asa ca ...
ce bine ca nu se decide campionatul cum vor unii ca tine. Doamne ce idi.oti, pai daca te mentii pe locul 1 din etapa a 11-a pana la sfarsit inseamna ca esti campioana de carton??? Campioane de carton sunt alea care au cate 20 de camionate si 20 de cupe castigate si bugete de zeci de milioane si nu fac nimic.
da, ai dreptate...mai bine sa castige portocalii (Paskany, Bucsaru, Stan) astia ultimele 4 campionate. Pana acum orice club care a luat campionatul din tara asta in ultimii 4 ani a avut oameni implicati "la putere". E o coincidenta? Nu cred....
Mai bine campioane de carton gen Otelul-Urziceni decat campioane de cacat gen Steaua-Dinamo>cel putin nu mai put
Unirea Urziceni a disparut de pe "harta fotbalului" din Romania ... ar fi chiar asa mare mirare daca dispare si Otelul?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.