Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul jucătorului pus pe liber de FCSB: „A fost ideea lui să-l aducem”
0
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
Știri din fotbal internațional
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Imaginile Mondialului: gestul suprem făcut de Didier Deschamps în fața lui Mbappe, la schimbare!
0
Zlatan Ibrahimovic: „Ce am văzut la ei este înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Gsp a vrut sa nu faca discriminare si a pus poza mai colorata ca daca punea cu un roman va suparati majoritatea asa ca a asortat culoarea rosu-albastru si de la suporteri negru tuciuriu:))
Bai astia de mai jos, care comentati aiurea, suporterii lu' peste ....dinamoie si rapicra stiti ce imi doresc? Sa picati cu Galatasaray in cupa Uefa. Intai in primul tur astia ai lui porcea si apoi in grupe 'coloratii'. Apoi mai stam de vorba.... si inca ceva, oare cati spectatori (total) ati avut voi in tot campionatul trecut (la dinamoe sigur sunt vreo 5000 :))?
steaua unica? parca era "magica steaua" Daca steaua e unicasau magica atuci ciciolina este virgina:)) Unica? Pai nu era Barcelona estului? steaua Mizil, Steaua R.belgard...Si sunteti patimasi cind bateti cind nu dati cu shaorma(meciu cu Lion) Sunt si suporteri civilizati dar putini si nu mai vin la stadion din cauza voastra rudele Lui Tweety ce sunteti patimasilor:))
Dicano... esti o rusine pt tara asta.. pune mana pe o carte!
LUPTA STEAUA LUPTA!
Dicano cand vei fi in stare sa vorbesti corect atunci sa iti exprimi punctul de vedere. Schimbati calculatorul daca nu vezi bine, daca sunt majoritatea bruneti nu trebuie catalogati, dar se pare ca esti unul din cei ce se ataca rau de tot si mor de ciuda, vreau sa te vad cum te agiti in continuare, hai mai cu talent!
ce bn k am luat bilet de pe abonamentu lu unu:X:X:X:
Pt Dan....bai analfabetule mai bine pune mana pe o carte si invata sa scrii! Fazan frustrat! Lupta Steaua!!!!
Meci de CL, e normal ca suporterii celorlalte echipe sa fie ofticati, cu unghia in gat, ca iar se vor uita la televizor cum o fac de ani buni, acum sa vedem cum se ataca.
PAI NORMAL, MAI.... DOAR E VORBA DE STEAUA!!!!! STEAUA ARE MECIURI TARI SI SUPORTERI INNEBUNITI, PATIMASI.... VREAU SA VAD CAND S-OR BATE PE BILETE CEI DE LA DINAMO.... HA, HA...... HAI STEAUA..... ESTI UNICA!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.