Comentarii (8)

Dan Aici  •  10 Iulie 2019, 08:06

Până când nu vom ieși de sub papucul criticistilor nu vom crea mare lucru ! Națiunile normale stiu mai mult să aplaude decât să huiduie . Apoi învață și să cante !

gazistu  •  09 Iulie 2019, 22:21

II BATE CEFERE ACASA. SAI VEDEM PE KARAHI PE IARBA..ca pe sintetic au fost zmei...

Alexandru Popa  •  09 Iulie 2019, 21:18

Edward a fost demis după meciul tur cu Malmo... Respectați istoria asa cum s-a petrecut ea

cluj_cluj  •  09 Iulie 2019, 20:39

Iedi, da de aia din luxemburg ce zici?

cetateanul_surmenat  •  09 Iulie 2019, 19:35

Confunzi, au jucat cu kazahii, nu cu kazacii (corect "cazacii"). Iran, Irak, tot un drac!

mario_rdfe  •  09 Iulie 2019, 19:31
Postat de agiler pe 09 Iulie 2019, 19:19

Tu faci parte din categoria cum să citesc ceva și să nu înțeleg nimic.Dar stai liniștit că nu ești singurul de pe aici care comentează fără logică.

Cred ca tu esti cel care intelege pe dos..ori ce am spus eu, ori declaratia lui iedi..mai citeste o data ce zice el si ce zic eu..poate a doua oara intelegi.

agiler  •  09 Iulie 2019, 19:19
Postat de mario_rdfe pe 09 Iulie 2019, 19:10

Iedi...vorbesti aiureli..aveam pretentii, te stiam baiat destept ! Astana este mult peste echipele din suedia..nu privi dupa rezultatele echipelor nationale..ptr ca internationalii suedezi nu joaca in suedia..iar astana are aproape numai straini in echipa..nu kazaci !si mai ales ca are niste straini cu nume si platiti cu sume care nu vezi in ro sau in suedia..apropos, CAMPIOANA SUEDIEI A LUAT BATAIE IN ARMENIA ! ASTAZI ! de la uriasa ararat armenia...mai bine raceai iedi..

Tu faci parte din categoria cum să citesc ceva și să nu înțeleg nimic.Dar stai liniștit că nu ești singurul de pe aici care comentează fără logică.

mario_rdfe  •  09 Iulie 2019, 19:10

Iedi...vorbesti aiureli..aveam pretentii, te stiam baiat destept ! Astana este mult peste echipele din suedia..nu privi dupa rezultatele echipelor nationale..ptr ca internationalii suedezi nu joaca in suedia..iar astana are aproape numai straini in echipa..nu kazaci !si mai ales ca are niste straini cu nume si platiti cu sume care nu vezi in ro sau in suedia..apropos, CAMPIOANA SUEDIEI A LUAT BATAIE IN ARMENIA ! ASTAZI ! de la uriasa ararat armenia...mai bine raceai iedi..