Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Roberto Martinez, OUT de la naționala Portugaliei! Lusitanii i-au găsit deja înlocuitor
0
Selecționerul Spaniei admite: „Finala dinaintea finalei! Fotbalul a fost drept astăzi”
0
Adio, Cristiano Ronaldo! Cum a fost surprins după Portugalia - Spania, ultimul meci din carieră la Mondial
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Inseamna ca intelegi din fotbal cat vaca din balet :)))))))))))
Celtic a bagat rezervele :))))))))))))))))))))))
Această *** de antrenor , *** şi când are meci cu nimeni Voluntari , Clinceni sau *** Secsi ce să zică dacă are meci cu alți dezbrăcați , Celtic . Păi Stoke , o codașă din Championship îi mănâncă cu fulgi cu tot pe amărâții ăia scoțieni ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
* djokovic
poate semiofensiv,e mai mult un 4-2-3-1 cu djojovic bordeianu-omrani aurelio deac-rondon.
e abordabil. greu, dar se poate.nu ma tem atat de ceea ce pomeneste toata lumea (forta lor fizica, stadionul de acasa) cat de fenomenalul odsonne edouard, pe care psg l-a lasat sa plece la astia doar ptr ca juca pe postul lui mbappe.
Nu cred ca Slavia este peste noi ! Sper sa avem echipa/echipe in grupe anul acesta !
Sa nu piarda CFR la Cluj...apoi trebuie sa reziste iuresului de inceput de la ei acasa, daca nu vor reusi sa inscrie se vor stinge ! E o mare sansa pentru CFR, Celtic nu e vreun monstru !
Este o dubla capitala ptr intreg fotbalul romanesc...o sansa sa avem din nou o echipa in grupele champions ! Celtic..apoi slavia ! Doua echipe peste nivelul nostru..dar avem sanse ! Ma bazez foarte mult pe Dan Petrescu..a dovedit ca stie sa pregateasca meciurile capitale ! Este cel mai important meci ptr o echipa romaneasca in europa, in ultimii ani.
pa i numai la FCSB u tripleaza numarul spectatorilor la alte echipe da u date false intentionat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.