INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  CFR CLUJ - SLAVIA PRAGA

CFR CLUJ - SLAVIA PRAGA 0-1 // FOTO Dan Petrescu a oferit faza serii! A vrut să-i saboteze pe cehi

Articol de GSP - Publicat marti, 20 august 2019 23:22

Dan Petrescu (51 de ani), antrenorul CFR-ului, a avut prim-planul pe finalul primei reprize cu Slavia Praga, din play-off-ul Ligii Campionilor, la 0-1.

Vezi AICI desfășurarea partidei

În minutul 35, oaspeții aveau de executat o repunere de la margine, iar Dan Petrescu a încercat să îl încetinească pe jucătorul Slaviei Praga, Peter Olayinka (23 de ani), care se grăbea să repună mingea în teren.

„Bursucul” a vrut să îl prindă de tricou pe fotbalistul nigerian, dar trucul nu i-a reușit. Astfel, a scăpat de un „galben” pentru fault de la spate. :)

Faza în imagini

VEZI ȘI:

CFR CLUJ - SLAVIA PRAGA // Cehii au provocat în tribune prin scandări rasiste

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”