Comentarii (12)
adain
adain  •  27 August 2020, 10:36

Aseara s-a vazut de ce sunt cotati fotbalistii din vechiul spatiu iugoslav de zeci de ori mai bine decat "fotbalistii"nostri!!!! Daca apararea campioanei (5-6 jucatori) e facuta varza de doi fotbalisti fara o carte de vizita deosebita,unul croat si unul cosovar, ce sa le mai ceri celor care joaca la echipe din subsolul clasamentului!!! Poate acum realizeaza si marii nostri cunoscatori in fotbal ce enormitati debiteaza cand cer zeci de milioane de euro pe Man, Coman, Mihaila,etc. Pai "perlele" noastre nu sunt nici la jumatatea croatilor!!!!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  27 August 2020, 09:48

Boli a greșit grav la ambele goluri. Plus ratarea penalty-ului. Nota 1 și pentru Dan Petrescu pentru că a mizat pe un astfel de penibil.

risc_mix
risc_mix  •  27 August 2020, 17:23
Postat de mickey13 pe 27 August 2020, 09:56

Iar Pufi ... 5? Pe bune?! 0 (ZERO) interventii dificile! 2 pase de gol pt croati! 5?! e mult prea mult!!! maxim 2, daca lui Boli i-ati dat 1.

Baaa, pai Pufi ti-a pus calificare ,,pe tava''. A aparat penalty-ul nr 5. Nota 1 merita Deac, a sabotat echipa. A ratat penalty in timpul meciului si a refuzat sa-l bata pe cel decisiv.

rapidist57
rapidist57  •  27 August 2020, 11:44

Probabil antrenorul si-a gasit alta echipa si vrea sa fie dat afara.

ctbilu
ctbilu  •  27 August 2020, 10:47
Postat de amicu pe 27 August 2020, 10:13

note imense pentru dinamo zagreb.....6 pentru portarul lor???? :)))

A parat 11m si apoi si respingerea...A facut o gresala copilareasca, adevarat dar pare un portar bun.

928854273813332
Ion Elisei  •  27 August 2020, 10:45

Ne vaicarim degeaba asta este valoarea echipei ZERO BARAT , cu prea mari pretentii si prea laudata de unii . Dan Petrescu s-a facut de ras cu o asa echipa si stilul ei de joc , si mutarile facute la pauza sau in timpul jocului !

dora  •  27 August 2020, 09:57

Jucatori de valoare, unii platiti f bine, cum este ,au jucat f slab aseara. Si a fost si greseala lui Petrescu sa nu il scoata pe Boli la pauza, sa il bage pe Golofca, de parca Petrila nu era in lot...in fine, prostia costa !