Alte știri din fotbal
Tocmai a semnat primul contract cu U Cluj » 45 de goluri în sezonul trecut!
0
Face un apel înaintea reîntâlnirii cu Dinamo: „Nici nu vreau să iau altă variantă”
0
Dani Coman laudă jucătorul rivalei din play-off: „Va ajunge mare!”
2
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
13
Știri din fotbal internațional
Manchester United, din ce în ce mai aproape de Liga Campionilor!
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
2
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
2
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
O femeie misterioasă a șterpelit sticlele de vin de pe mesele evenimentului ...
Libertatea
Trump cere concedierea lui Jimmy Kimmel după o glumă considerată deplasată ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cum a eșuat contractul de 103 milioane de euro dintre Metrorex și Alstom ...
Libertatea
e normal ca stelistii dan petrescu si mm stoica sa joace in ghencea nu in austria !!!
dar de ce nu joaca la Constanta unde a jucat si nationala ? acolo nu-i stadionul ocupat de vreo echipa pt champions sau euro league !
in Romania sunt 3 stadioane care indeplinesc cerintele CL: Ghencea, cel al CFR-ului si cel din Piatra Neamt. Ghencea ar parea alegerea fireasca deoarece este cea mai apropiata, dar dupa cum ii stiu pe fanii stelisti, mai bine sa joace la Piatra Neamt. Acolo nimeni nu are orgolii ranit si i-ar sustine cu adevarat lumea, doar pentru ca sunt romani. In Klagenfurt ce sa faca, sa joace pe un stadion aproape gol? Nici lor nu li s-ar parea atmosfera de CL
CHIVULE LASANE FRATE CU TEXTE DASTEA DE MARE VEDETA SUNT CATEVA STADIOANE IN TARA UNDE POATE JUCA UNIREA ASA CA TU VEZI DE TREBA TA LA INTER CA SI ASA AI AJUNS RAU DE TOT BINE AR FI CA RAZVAN SA NU TE MAI IA LA NATIONALA ESTI PRAF OMULE
sa afirmi ca mai bine tineai cu dINAMO , stelist fiind mi se pare cel mai josnic lucru...sincer esti penibil , nu mai simpatiza cu STEAUA, e de prisos..nu avem nevoie de bulangi_i fericiti ca tine!
jucati in Romania f...-va-n gura k in Romania a-ti castigat campionatu nu in austria
Ma da totusi,voi de ce nu judecati inainte sa scrieti?
ce muisti daca se stia mai bine tineam cu dinamo chiar daca sunt stelist cum ma in austria moarte uniri iai bani gigi lu muie ala sa dea faliment
auzi cristi dar cum ar fi ca atunci cand joci la nationala pe teren PROPRIU sa joci intr-o alta tara?! o fi bine??
Pai ma,unde vreti sa joace in tara?La Tm nu au cum ca acolo joaca Poli,la Buc nu au unde ca pe Ghencea joaca Steaua,la Cluj joaca CFR...poate la Piatra Neamt dar nu stiu daca ala e stadion de CL.E pacat ca nu avem infrastructura!Oricum la Klagenfurt vor fi multi romani.Bafta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.