Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - FC Argeș » Deschidere de scor în Bănie, după un gol de pus în ramă
11
De pe primul loc în play-out, Adrian Mihalcea se gândește la cel mai rău scenariu: „Am fost «varză»! Până nu ne salvăm matematic...”
0
Aurel Țicleanu, despre autogolul din UTA - Hermannstadt: „E antologic. KO a fost!”
0
Jucătorii celor de la UTA, după victoria cu Hermannstadt: „Nu aș vrea să fiu în pielea lor”
0
Știri din fotbal internațional
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor după incidentul cu un copil de mingi
0
Cristi Chivu, decizie neobișnuită cu 24 de ore înainte de Inter – Atalanta
0
Antrenorul lui Tottenham a răbufnit: „La fiecare meci!” » Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin
0
Fostul fotbalist al lui Real Madrid își recunoaște greșelile: „Făceam sex toată ziua și mă jucam pe consolă noaptea”
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA și-a epuizat rezerva de muniție de ani de zile în timp record. Cât a ...
Libertatea
Cristi, Nu e normal! Daca tu ai pierde toti banii peste noapte, crezi ca ar fi normal ca fata ta sa fie crescuta de parinti din vest? E normal sa acuzi FRF pentru faptul ca Romania nu are un stadion, macar unul!, modern, dar nu e normal ca tu, capitanul nationalei, sa faci declarii ca cea pe care ai facut-o. Sa auzim numai de bine!
Alo,copiii...v-a apasat pe rana Chivu?Ca i s-a urcat la cap vedetismul in ultima vreme aveti dreptate,dar omul a spus lucrurilor pe nume.Toata ziua va vaitati ca suntem o natie de lasi...si cand dam de unul cu personalitate ii dam in cap?
Chivule este P R O S T la faza asta. E penibil sa ajunga o echipa romaneasca sa joace meciurile de acasa in austria. P E N I B I L.
Atat timp cat austriecii le dau 1,5 mil. de euro plus cazare si mese asigurate sa se duca acolo. Astea cu patria sunt povesti bai baieti. Nu iti tine de foame faptu' ca joci in tara pe Ghencea sau la Cluj pe degeaba. Austriecii dau banii astia daor pentru a schimba parerea oamenilor despre orasul ala. Noi nu dam nimic, nu facem nimic. Semenam vant si culegem furtuna.
TU CHIVULE CIOCUL MIC DA? CA DOAR GURA-I DE TINE SI PARCA ESTI DIN PLASTELINA TOT TIMPUL ACCIDENTAT! TATA CRED CA TI S-A URCAT VEDETISMUL LA CAP. MAI COBOARA PUTIN NASUL MAI JOS FRATE CA PINA SA-L AJUNGI PE MUTU MAI AI DE TRAS FRATIOARE.
Nici steaua nu a jucat cu stadionul plin in liga meci de meci. Daca o echipa cu suporteri multi nu umple un stadion aici cati crezi ca au sa vina pt urziceni? Probabil mai putin decat ce vor avea in Austria...austrieci.
si mai bine iti vezi de interul tau ca nici nu iesiti din grupe si gata sunteti ca si scosi din champions league.. si in legatura cu tine de ceva timp numai joci fotbal, mai multi joci prin presa si cu adelina
cred ca nu te-ai mai uitat in romania avem 2 stadioane care indeplinesc pe deplin cerirle .. si mai avem inca 1 care nu indeplineste cererile dar poate juca.. ca este destul de bun, stadionul timisoarei.
este anormal sa joace in austria.. dar la cati suporterii au nu prea conteaza
normal ar fi trebuit sa joace in romania in ghencea sau la cluj...adevarul este ca din punct financiar e mult mai bn akolo tinand cont ca ei mai primesc si 1.5 mil euro de la austrieci...dar din patriotism ar fi trebuit sa joace in Romania...ce roman din tara,nu din afara, se va duce in austria pentru a le vedea meciurile de acasa?....ca sa nu mai zic din alea din deplasare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.