Comentarii (121)
iobag  •  13 Decembrie 2020, 13:18

https://www.france24.com/en/americas/20201208-biden-picks-retired-general-lloyd-austin-as-first-black-pentagon-chief

basistul  •  13 Decembrie 2020, 10:16

Pentru ce sa plateasca Coltescu? Ce regula a incalcat? ...:)) Uitati mai jos ... ce considera Justitie ... tradatorii iohannisti, pnlisti si usristi ... din Ardealul Tortionar ... Galben! ...:))

dodo001  •  13 Decembrie 2020, 10:02

Cum necum, Coltescu trebuie sa plateasca pentru gafa comisa. Este incununarea unui comportament adunat de-alungul anilor. Si in liga 1 el era un mic dictator, impartea cartonase, jignea pe toata lumea indiferent ce calitate avea. Putine sunt echipele care nu au avut de suferit de pe urma lui Coltescu. Poate aceasta situatie a fost exploatata la maxim de catre acesti arbitrii francezi care in mod calm au actionat miseleste impotriva CFR-ului care in opinia mea, merita calificarea in primăvara europeana. Dar, sa multumim CFR-ului pentru ca ne-a prilejuit astfel de meciuri, pentru emotia pana in ultima secunda. Asteptam si alte cluburi sa se ridice si sa participe la marile competitii europene, sa speram ca vom avea astfel de partide si anul viitor. Multumim CFR! Succes pe mai departe!

basistul  •  13 Decembrie 2020, 09:56

https://blacklivesmatter.com/tell-gov-newsom-he-must-appoint-a-black-woman-to-the-senate/ Look what racism means ... It's not because they call them Kamala Harris a Black Woman ... which makes this entire 'case' ... void ... It's because they consider ... that Kamala Harris ... should be given special treatment because of the Color of her Skin! This is the Core of R A C I S M! This is not like 'booing' ... a black player ... on stadium fields ... which makes the Fascist UEFA go Ballistic ... and punish entire teams, fans, for a action of a few ultras ... this is Acceptable behavior ... in the american society ... that people should receive privileged and professionally rewarded, based on the color of their skin / their race ... in 2020! I find this absolutely Fabulous!

Andrei Ionescu  •  13 Decembrie 2020, 09:45

Crivelli un prost care s-a bagat ca musca in ***,nestiind exact ce a zis Coltescu. Au complex de inferioritate care vine din ignoranta si prostie.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valu4ever  •  13 Decembrie 2020, 09:32

Turcii niste INPUTITI!

basistul  •  13 Decembrie 2020, 09:13

Sa ma *** in gura negrilor le la GSP ...:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bridges  •  13 Decembrie 2020, 06:23

Cuvantul ala trebuia, cu T mare, evitat. Asta tine de educatia pe care o ai sau nu. La nivelul asta nu ti se iarta nimic in chestiuni sensibile. Nu sta nimeni sa faca analize morfologice daca in romana e un cuvant rasist sau nu sau daca o face asta se va intampla la un eventual proces. In acel moment asa cum a sunat el era inteles ca unul rasist. Trebuia evitat, trebuia sa stie ca e indicat sa-l evite.

andrei.f  •  13 Decembrie 2020, 05:36

Turcii au spus că la ei în țară, românii sunt țâgani, asta e problema de rasism. Văd că unii din țară evită acest aspect. Sunt din ăia care vara merg în excursii în turcia și nu -i deranjează că sunt considerați țâgani !

Tavi Urzica  •  13 Decembrie 2020, 04:31

Sa scoatem culoarea neagra din dictionar,eu zic ca se exacereaza.De ce autoritatile romane nu.i iau apararea albitrului nostru,daca se tace inseamna ca acceotam,Pana cand ne umilim in fata tuturor?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 13