Alte știri din fotbal
FCSB - Farul, pe Arcul de Triumf » Echipele de start: surprize mari la gazde
16
A venit la microfon și s-a dezlănțuit: „Ce trebuia să facă cu mâna, să o taie?” » Verdictul specialistului
0
Cu lacrimi în ochi, Ricardo Grigore a găsit vinovații pentru decesul lui Constantin Covaciu: „Este șocant să se întâmple asta”
0
Dan Nistor, direct în istoria Superligii!
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Primul oraș din România care stinge iluminatul public după miezul nopții. ...
Libertatea
care toti ? *** frustrati de Craciunescu si Porumboiu sunt "toti la tine" daca zic aia sa te arunci te pe bloc o faci. eu iti dau doar din memorie 5 fontacte mai usoare la care Craciunescu a zis ca e penalty clar. argumentul *** e ca nu se da in minutul 94..de parca e interzis pe undeva sa dai penalty in acel minut. Daca pui botul doar la presa catalana si italiana e ok, si al vocea acelor fani. dar nu generaliza. e penalty cat casa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si clona fcsb, care joaca ilegal in liga 1.
si CFR ;)
Tanase cade intotdeauna cu stil. Vasquez e penibil, ca un sac de cartofi
La cum gandesti si cat te pricepi la fotbal e clar de ce tii cu Dinamo...
Vasquez cade de zici ca e florin tanase. Despre ce vorbim ? sunt jucatori care sunt faultati, altii care cauta contactul. Daca nu stii sa faci diferenta, atunci te uiti degeaba la fotbal. Poate ai si alte lucruri de facut..
toti arbitrii au spus ca nu se dadea dar voi tot insistati . daca tineti cu RMD nici o problema , aveti dreptul sa fiti impartiali dar nu incercati sa o dati cu corectitudinea . nici o echipa din lume nu primea acel penalty , doar RMD
planeta asta chiar trebuie epurata intr-un fel sau altul. cand sunt atatia care nu vad fault cand fundasul sare in carca atacantului cu un elan de cativa metri si il mai loveste si cu piciorul in piept...e clar ca mama natura a intrat de mult timp pe avarie. Craciunescu care vede niste penaltyuri prin liga 1 care nici in liga a 5-a de fete nu se dau vine sa ne faca teoria ca in minutul 94 nu se da penalty. pai sa se faca regula Craciunescu ca ultimele 5 minute jucatorii isi pot da in cap unii altora. Vasquez era la 5 metrii cu poarta in fata. daca nu era faultat sansele ca ala sa fie gol erau de peste 90%. pai ce facem aici, ne batem joc ? apocalipsa e binevenita dpmdv. trb salvata planeta.
Benatia s-a dus cu muschii lui, pentru ca nu prea are creier.
chiar a parut o incalecare animalica cu scopuri reproductive. cine stie ce o fi vrut *** asta sa faca la faza respectiva. penalty 1000%, fara nici un dubiu. au avut si ei 2 centrari pe capul lui madzukici in 180 de minute si au zis ca merita calificarea. ei si haterii varzelonei inexistente la Roma. Realul a avut gol valabil anulat la Isco. ala viol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.